Motor tesisat kabloları

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, usta aracın kopple tesisat kablolarının çürüdüğünü ve değişmesi gerektiğini söyledi. Şimdi bu kabloları nereden bulabilirim ve ne diye aratabilirim? İsmini tam bilmiyorum. Tüm kabloların olduğu parça.....

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl yani hangi kablolar beyne giden kablolar var onlarsa tüm opel ve özel opel servislarinde mevcut başka ne kablosu çürürki ?

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bu dediğim tüm kablo kesisatı. Motor kısmında bulunuyor. Hatta aracı ilk aldığımız zaman sardırmıştık ama ustalar değişmesi lazım diyor. Hatta sıfınıra 800 ytl diyorlar...

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde başıma geldi 2 hafta önce sıfırına 1750 ytl çıkmasına 400 ytl istediler neyseki ben şanslıydım yetkili serviste çalışan bi elektrikçi arkadaşım var çürüme değilde kablolar motor ısısından kavruluyor ve dış plastik kısmı dökülüyor neticesinde çıplak kablolar birbirine değiyor ve şasi yapıyor benim arkadaş o kavrulan kabloları tek tek kesip yeni kablo takıp ek yerlerini lehimledi kendisinden allah razı olsun.

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam benim sorun muammer abi. Şimdi benim enişte almanyada. Gelirken ordan getittireyim diyorum. Sonuçta orda daha kaliteli ve ucuz olur.
Ancak enişteye tarif edemiyorum:) Aceba ne diye yazmamız lazım bu parçanın ismini?

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor elektrik tesisatı aracın düz mü otomatik mi olduğu önemli birde fiyat nekadar acaba yurt dışında uygunsa enişte beyden rica etsek bizede gelirmi benimki otomatik

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araç otomatik. Bulursa olur inşallah...

aecengizhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam benim sorun muammer abi. Şimdi benim enişte almanyada. Gelirken ordan getittireyim diyorum. Sonuçta orda daha kaliteli ve ucuz olur.
Ancak enişteye tarif edemiyorum:) Aceba ne diye yazmamız lazım bu parçanın ismini?

Merhaba,ayni olay benim bacanagin basinada gelmisti...fransada 800 euro istediler komple kabloya....bizde almanya ya gittik iscilik dahil 500 euro tuttu,,,yani kablo 200 euro falandi.....motor kablosu diyerek sorarsaniz almanyada servistekiler anlar tabi arabanin modeline gore..bilgisayardan da bakinca cikiyor saten komple bir kablo halinde bir sey...

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol kardeş. Bakalım Almanya da umduğumuzu bulabilecek miyiz?:)
Muammer abi ben fiyatını öğrenince sana haber ederim. İnşallah gümrükte de sorun çıkarmazlarsa sana da getirtmeye çalışırım.