motor arıza ışıgı

salih_akkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese selamlar kolay gelsin rahat bir kış geçirmek dileğiyle benim araç 2001 vectra comfort ve motor arıza lambasından bir tediirginliğim var yersiz de olabilir..kontagı açıyorum diğer ışıklar sönüyor benzin göstergesi vs..o ve diğer araba resmin üzerinde anahtar olan motor çalıştıkdan sonra sönüyor...ama biraz daha geç sönüyor diğerine göre acaba arızamı haber veriyor önceden beraber sönerlerdi..birde arabayı çalıştırıyorum stop ediyor 2-3 kere çalıştıkdan sonra çalışıyor bunun nedeni nedir...saygılarımla ...tşk ederim...

salih_akkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili Ustalarim Neden Kimse Cevap Yazmiyor Bir Kusurum Mu Oldu Sizlere Karşi Yada Eksik Bir şeyler Mi Var Lütfen Bilgi Bekliyorum

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
slm aracınızın sorunu egr valfi olabilir anlattığınız sorun onu gösteriyor cihazla bakmak gerekiyor tech2 ile

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm aracınızın sorunu egr valfi olabilir anlattığınız sorun onu gösteriyor cihazla bakmak gerekiyor tech2 ile
benım bıldıgım kadarıylada oyle yapılması gerekıyodu...:good:

coskuncalskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese selamlar kolay gelsin rahat bir kış geçirmek dileğiyle benim araç 2001 vectra comfort ve motor arıza lambasından bir tediirginliğim var yersiz de olabilir..kontagı açıyorum diğer ışıklar sönüyor benzin göstergesi vs..o ve diğer araba resmin üzerinde anahtar olan motor çalıştıkdan sonra sönüyor...ama biraz daha geç sönüyor diğerine göre acaba arızamı haber veriyor önceden beraber sönerlerdi..birde arabayı çalıştırıyorum stop ediyor 2-3 kere çalıştıkdan sonra çalışıyor bunun nedeni nedir...saygılarımla ...tşk ederim...
aynı çalışma sorunu son 3-4gündür bizdede vardı.aracı çalıştırıyordum ve sonra stop ediyodu sonra bi kaç defa marşa bastığımda alıyodu. geçtiğimiz pazar günü arıza lambası sürekli yanmaya başladı.15-20km sonra aracım 4000 deviri geçmemeye başladı ve hemen pazar günü servise götürdüm.tech 2ye bağladık ve sorun egzantrik mili sensörü arızalıymış geçtiğimiz pazartesi günü değişti.aracım düzeldi normala döndü şimdilik.seninkide belki aynı arıza olabilir.bi baktırın derim.sonrasında çok büyük problemler çıkarıyomuş.

Son düzenleme:

iberay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunun çözüldümü

slm..benim comboda ekrandaki arıza lambası (üzerinde anahtar olan sarı lamba) artık çalışmadan önce esp ile birlikte bekliyorlar çalıştıktan sonra sönüyorlar neden olabilir.senin sorunun çözüldü mü?

salih_akkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba

merhaba benim sorun çözülmedi aynı şekilde devam ediyor bir türlü gidemedim de ustaya öyle bekliyoruz bakalım yag bakımını bekliyorum...2-3 marşda alıyor yine aküden olabilirmi bilmiyorum...başka bir sorun olsa şimdiye ortaya çıkardı bekliyoruz..