modifiyelere ceza :O

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama senin egzos da kallavi kanka, benzinliden daha yırtıcı çıkıyo bi son susturucu tak arabana da ehlileştir biraz :D Beni de antalyada durduran polisler alkol varmı diye sordu yok dedim makinaya üfletmediler bile 30sn memleketi okuyup okumamayı sordu :D, ehliyetin yanında değilse arkadaşınınkini getir belgeyi yanında taşımamaktan ceza yazmıyım dedi :D
ya evet ses çıkıyor ama ısınınca azalıyor basmadımıdı hırhırhırhır gidiyosun,ama çıkıyomu çıkıyor...
he ne var dayama gaz bi sokaktan geçmişliğim yoktur...ama bir çöp arabasından az rahatsızlık verdiği kesin...

bizide son polis çevirdiğinde alkol varmı gençler dedi bizimkinden cevap bizde memür ne arar alköl bey :D
bi dakkada arabanın başı memür doldu :) he alköl yoktü o ayrı....

egsozun derecelendirmesi var,bmw mde orjinal bolt on remus kit vardı...
muayeneden geçiyordu,aman aman bi bağırması yoktu ama dinliyordun sesini...muayene raporunda hafif kusur egsoz fazla gürültülü yazıyordu...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya evet ses çıkıyor ama ısınınca azalıyor basmadımıdı hırhırhırhır gidiyosun,ama çıkıyomu çıkıyor...
he ne var dayama gaz bi sokaktan geçmişliğim yoktur...ama bir çöp arabasından az rahatsızlık verdiği kesin...

bizide son polis çevirdiğinde alkol varmı gençler dedi bizimkinden cevap bizde memür ne arar alköl bey :D
bi dakkada arabanın başı memür doldu :) he alköl yoktü o ayrı....

egsozun derecelendirmesi var,bmw mde orjinal bolt on remus kit vardı...
muayeneden geçiyordu,aman aman bi bağırması yoktu ama dinliyordun sesini...muayene raporunda hafif kusur egsoz fazla gürültülü yazıyordu...

Motor hacmi yüksek olunca öyle yapıyolar, sanki motor hacmiyle sesin alakası varmış gibi. 1.6VTI lar kanırtarak gidiyo hoop ceza :D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
En başta da dediğim gibi bizim insanlarımızda limit yok :(.

Savaş abi kanunda limit olsa insanda mecburen limitlere uyacak zamanla yurtdışında da birkaç sivri zeka çıkıyordur fakat yakalandılar mı itiraz edecek hakkı olmuyor bizimkiler denetleyemedikleri şeyi yasak koymakla yetiniyor çünkü en kolayı ve ara getireni o

benim cbrla çevirmem oldu adam matkapla egsozu mu deldin diyor dün gece hee dedim 2 bin tllik orijinal egsozu matkapla delecek kadar akıllıyım baktı evraklara kimliğe astronot gibide giyinmişiz dikkatli sür dedi kolay gelsin diyip ayrıldım :)

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bizde devlet kaç tane memuruna adam gibi hizmet içi eğitim veriyor :(. Bizde memur olmak için KPSS'den geçtin mi (erkekse askerlik hizmetini yaptımı) işlem tamam demektir. Bizleri denetleyenler işlerini ne kadar biliyor ki?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bizde devlet kaç tane memuruna adam gibi hizmet içi eğitim veriyor :(. Bizde memur olmak için KPSS'den geçtin mi (erkekse askerlik hizmetini yaptımı) işlem tamam demektir. Bizleri denetleyenler işlerini ne kadar biliyor ki?

abi hç internette rastladınız mı bilmiyorum bu ingilizler motosikletli polislerini bir eğitime sokuyorlar eğer başarılı olursa rospa(the royal society for the prevention of accidents) diye bir kıdem alıyor ama sanki motosiklet üzerinde borda ereli yetiştiriyorlar yani o derce zor ve katı bir eğitim tabi bizim burada ve sertifikayı veren kurumlarda var fakat aynı zorlukta değil:) bizde kpssde malum zaten her sınavda standart türkçe matematik tarih coğrafya varadam öğretmen olcak ,nsan biraz çocuk psikolojisi sorar yada ne bileyim polis olacaksa temel olarak psikolojiyi bilmesi gerekir ki her insana aynı yaklaşılmayacağını farklı tepkiler alacağını ve bu tepkilerde kendinin nasıl gaza gelmeyeceğini öğrenmesi beklenmelidir bence örnekler çoğaltılabilir tabi fakat para almak daha kolay ve maliyetsiz olduğundan devletin bu işe bakı acısını görüyoruz:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben, resmi elbise giyen görevlilere "vatandaşla diyalog kurarken" güneş gözlüğünüzü mutlaka çıkarın diyen amir ve kurumları biliyorum. Amerikan filmlerine ve polisiye dizilere dikkat ederseniz polisler vatandaşa yanaşırken ilk iş olarak güneş gözlüklerini çıkarıyorlar, çünkü göz göze temas önemlidir. Keşke bizim görevliler de (özellikle yunuslar) vatandaşla iletişime geçerken bu hususa dikkat etseler.