modifiyelere ceza :O

tedirgin_08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ne olacak şimdi janttamı atamayacağız aracımıza yada yayadamı takamayacağız..ne olacak bu memleket.. tofaşçılarınyüzünden niye opelciler bmw ciler hondacılar ölecek... nedennnnnn :rakir::mad:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yasalar neyse o. Hiç kimse yasalardan daha üstün değildir. Malüm bizim vatandaşların bazılarında limit yok, mal benim istediğimi yaparım kimse bana karışamaz dediği sürece tepelerine binen polis çok olur. Keşke devlet modifiye için bir bölüm kursa, modifiyeli araçlar burada kontrol edilse, uygun görülenlere izin verilse, bu izinler ruhsata işlense. Bu sayede hem kurunun yanında yaş yanmaz hem de devlete yeni bir gelir kapısı eklenmiş olur.

tedirgin_08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yasalar neyse o. Hiç kimse yasalardan daha üstün değildir. Malüm bizim vatandaşların bazılarında limit yok, mal benim istediğimi yaparım kimse bana karışamaz dediği sürece tepelerine binen polis çok olur. Keşke devlet modifiye için bir bölüm kursa, modifiyeli araçlar burada kontrol edilse, uygun görülenlere izin verilse, bu izinler ruhsata işlense. Bu sayede hem kurunun yanında yaş yanmaz hem de devlete yeni bir gelir kapısı eklenmiş olur.

haklısın abicim.. en azından dediğiniz gibi yakın şehirler arası yada her ilde bi pist yapılsa güvenlikli şekilde iyi olur..İnşallah düşünürler :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Milletin kafasını kimsenin dikmeye hakkı yok. Benim hakkım var diyen suyunu çıkaran kim olursa olsun döşesinler cezayı... az bile.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
suyunu çıkaranlar saolsun... manifolddan sonraya dümdüz boru çekip gezenler, yada vanalı eksoz takıp vanayı hiç kapatmayan pek değerli gürültü meraklısı aklı başında olmayan vatandaşlarımız saolsun.... sonunda Emniyete genelge yayınlatmayı başardılar...
şimdi yersiz yere en açık ton cam filminede ceza yazmaya başlarlar,jantları siyah olanada,3lük veya 5lik yay takanada...
tüvtürkde bayram eder gelen giden çoğaldı diye...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelcileri pek etkilemiyor zaten bu yaptırımlar, bizim vectra B lere düz boru yapsan bile arabadan ses çıkmıyor öyle cins motor tasarımı var, hava filtresi taksan ses alamıyosun, jant taksan yakışmıyo, tampon eki taksan kelebek konmuş gibi oluyo genel olarak çoğu opelde bu hadiseler yaşanıyor :D Bizim buralarda gece gündüz farketmeksizin ortalığı yırtarak düz boruyla geçen tofaşçıları durdursalar yeterli olacak, hadi bizim gibi yaşı başı almış insanları pek etkilemez ama elalem ayağında çocuğunu sallıyor uyutabilmek için, el kadar çocuk uykusundan uyanıyor millet itlik yapacak diye, hele kontak açıp kapatan tofaşçıların çat çat pat pat diye geçmeleri zaten trafik cezasından daha çok odun hakettiklerinin.... falan diye uzar gider ben saya saya bitiremem, tamam ben de itlik yapmayı seviyorum ama insani boyutta düşünmek lazım bu işleri :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arabamı çıkartmıyorum uzun zamandır çürüdü kaldı :)ama Allah razı olsun 2 kere durduruldum,halden anlayan polislerdi bıraktılar sağolsunlar...
bizim evin 100 metre yukarısında bağdat caddesi başlangıcında geçen cumartesi ne kadar araba var alayını paketlediler...

janta yaya birşey deme hakları yok...ama film den egsozdan kıl almışlar bikere...
ama bikaç s2000 li tayfa var elimde şişeyle bekliyorum terasta,tuvalete yada çay almaya girdimi redline geçiyolar...

http://www.youtube.com/watch?v=eXprb2oPKDg

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence asıl başlamaları gereken nokta çakma xenon ve ayarsız halojenlerin yarattığı ışık kirliliği. Kazaya sebebiyet verecek kadar rahatsız edici. Bir de tabi şu film konusunda örneğin 1 numara filme izin verilmesi gibi belirli bir standart getirmeleri lazım.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
suriyelilere para yetişmiyor demek ki

modifiyede ucu açık bir kelime şimdi ikiled ampul takanda modifiye diyor aracına 20 30 bin tl harcayanda anlaşılan polisler tutup yakaladığını indrecek

ee benim ön sağ ve sol camda film var içeriside net gözküyor şu 50 tllik xenonlulara ve spor egsoz adı altında satılan düz borudan başka bişey olmayan b*ktan egsozluları ayıklasalar iyi olacak