Miknatis

EGEHAYDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araçların az yakıt tüketmesini amaçlayan piyasada satılan mıknatıs kelepçeler var.Bunu yakıt hortumuna bağlıyorsun ve aracınız az yakıt tüketiyor.Acaba kullanan arkadaşlar var mı?Varsa da gerçekten az yakıt tükettiği doğru mu?Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de boş işler temiz bi hava filitresi iyi ateşleme yapan bujiler temiz yağ filitresi filan daha çok iş görür bence

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar hemen aklıma gelmişken yeni başlık açmadan burada sorayım dedim : Aracımda Shell in 10-40 yağını kullanıyorum.Bu yağa extra katkı malzemeli yağlardan (444 - Power up falan gibi yani) ilave etsem bi faydası yada zararı olur mu ???

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuda bende araştırma yapmıştım, üniversitelerden alınmış etst raporları filan koymuşlar sitelerine, belli belirsiz tasarruf değerleri vardı. O kadar para vermeye gerek olmadıgını düsündüm vazgectim, yararsız ürünler gibi görünüyor.Zaten çok işlevsel birşey olsalar, otomobil üreticileri kullanırdı...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Sadece yakıt tasarrufu anlamında sormamıştım aslında;performans yada ömür açısından bi faydası olur mu peki ???

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
pisikolojik olarak yakıt tasarrufu yaptırıyor kesinlikle alma