Merhabalar, Insıgnıa ile aranıza katıldım

ozgun84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Yaklaşık 2 hafta önce 2016 model İnsignia Cosmo donanımlı araçla aranıza katıldım. Hem tanışma hem de bilgi paylaşımı için yazmak istedim.
Önceki aracım 2013 model Octavia Combi'ydi. Model yenilemek için sattıktan sonra fiyat/performansta çok iyi gördüğüm için insigniayı tercih ettim. Hafızalı koltuktan arka cam perdelerine kadar şu anda beklentilerimi fazlasıyla karşılayan bir araç oldu diyebilirim. 1500 km kadar yol yaptım. İstanbul'dan Ayvalık'a gidip oradan Çanakkale üzerinden Kırklareli'ne geçtim. Bütün seyahat ortalaması 6.4 oldu. Özellikle Ayvalık yolunda dur kalk olacak kadar yoğun trafik oluştuğunu da düşünürsek ve sürekli klimanın çalıştığını da hesaba katarsak bence gayet iyi bir değer. Kırklareli'nden İstanbul'a gelirken aracı 118 km/h hızda sabitledim. Net 5 litre mazot tüketimi gerçekleşti. Sanırım araç 2 ton. Ebatlarına göre gayet iyi.
Birkaç sorum olacak. Diğer başlıklardan devam ederim. Okuduğunuz için teşekkürler.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Özgün bey aramıza hoşgeldiniz. Aramızda dizel otomatik insignia sahiplerini ağırlamak çok güzel. İlerleyen dönemde değişim düşündüğümde aklımdaki araçlardan birisi... İnsignia bence D segmentinin fiyat/performans araçları arasında en iyisi.

Son düzenleme:

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Aramiza hosgeldiniz ozgun bey araciniz hayirli olsun guzel gunlerde kullanin

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz Özgün Bey.
Aracınız hayırlı uğurlu olsun. Keyifle kullanmanızı dilerim.