memati

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hiç izlemiyorum bu diziyi...izleyen arkadaşlarla da dalga geçiyorlar..yeni bölümlerinin fragmanlarını gösterip dizi günü özetini verip ardından yeni bölümün yayımlanmadığını görüyorsunuz ..çok ciddiyetsiz bir davranış..arkadaşlar ağlayacak neredeyse ..

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hiç izlemiyorum bu diziyi...izleyen arkadaşlarla da dalga geçiyorlar..yeni bölümlerinin fragmanlarını gösterip dizi günü özetini verip ardından yeni bölümün yayımlanmadığını görüyorsunuz ..çok ciddiyetsiz bir davranış..arkadaşlar ağlayacak neredeyse ..

O da onların komikliği bence...:) Altı üstü dizidir yanii..Bu kadar kaptırmanın bir manası yok...3-4 saat hoş vakit geçirirsin olur biter...
Hele bazı dengesizler var ki ( sözüm meclisten dışarı ) Cuma günleri yürüyüşünü değiştiriyor..Polat yada Memati ya Arkadaş...Kollarını açarak geziyor...Vursam 10 günlük yola gider ama yanından geçerken omuz atıyor...Gazı almış bi kere ne yapsam nafile...Ağzını burnunu kırsan yarın gider Memati de böle dayak yemişti vay be diye övünür...Manyak işte...!!! :)

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu saatten sonra ölmezse adam değil:D:D:D

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muro olmemelı bız dershanedekı arkadaslar sırf onun ıcın her persembe toplanmaya basladık gul gul catlatıor mematıyede hıc bısey olmaz gıne bıcak mıcak bıseyler bulur eger hakan kadar beynı wra sa cıkar ordan :D

hyatt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muro ceto ve ücündü olarak hastanedeki deli beni delirtiyor yok böyle tipler ve repikler

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O da onların komikliği bence...:) Altı üstü dizidir yanii..Bu kadar kaptırmanın bir manası yok...3-4 saat hoş vakit geçirirsin olur biter...
Hele bazı dengesizler var ki ( sözüm meclisten dışarı ) Cuma günleri yürüyüşünü değiştiriyor..Polat yada Memati ya Arkadaş...Kollarını açarak geziyor...Vursam 10 günlük yola gider ama yanından geçerken omuz atıyor...Gazı almış bi kere ne yapsam nafile...Ağzını burnunu kırsan yarın gider Memati de böle dayak yemişti vay be diye övünür...Manyak işte...!!! :)
bak delikanlı,o sıcak yatağından gelir alırım seni
kimbilir hangi inşaatın temelinde bulrsun kendini..:)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bak ben Aşiretim, Hapisten yeni çıktım...

Agresifiimmm, Kompleksliyiiimmm !!!!!!!

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)