Mehmet Usta (Elektronik modifikasyon ve Dizel Motor Problemleri)

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
mehmet hocam. 10 gün yatan astra h 1.3 dizel arabayı ilk gün ve 2. gün kullandığımda hareket halinde iken gaz kesme problemi oldu. 3000 devir 90-100km hızla giderken 7-8 saniye boyunca gaza yüklendiğim halde, gaz sesi geldi, devir göstergesi tepki verdi, arıza lambası yanmadı ama araba gaz almadı. Kesin turbo arızasımıdır yoksa kurum veya depoya çöken pis yakıt sebep olabilir mi?
bu arada 2 haftadır kullanıyorum bir daha tekrarlamadı.

özellikle sizin aracınızın modelinde olan araçlarda turbo VNT mekanizması sıkışma problemi yaşıyoruz..

%90 bundandır diyorum..

sökülup temizlenmeli..

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet abi şimdi x30xe egzatriği taktırdım, kataltik konevrtörler ve orta susturucular iptal, açık hava filitresi kullanıyorum. bu hafta 4.0 bar benzin regülatörü taktırıyorum. alanyada oturuyorum. devir kesiciyi iptal etmeden güzel bi yazılım yapacak olan biri varmı antalya taraflarında. illa yazılım yaptırmam gerekirmi? buralarda yaptıramıyosam Ankara veya İstanbula mı gelmem lazım? yardımcı olursanız sevinirim.

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet usta meraba, arkadaşımda 2009 model kia cerato 1,6 crdi var. chip yaptırmak istiyor. hangi markayı önerirsiniz,fiyatı nekadar, + ları ve - leri ne olur bilgi verirseniz sevinirim..

3mR3_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet mehmet ustam bende 1.3cdti a taktırmak istiyorum chip en son 500 liraya yaparım herşey dahiL diodunuz hala aynı fiyatmı ?? birde yakıt artışı ne kadar oLuyor öğrenebiLirmiyim??

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
mehmet abi şimdi x30xe egzatriği taktırdım, kataltik konevrtörler ve orta susturucular iptal, açık hava filitresi kullanıyorum. bu hafta 4.0 bar benzin regülatörü taktırıyorum. alanyada oturuyorum. devir kesiciyi iptal etmeden güzel bi yazılım yapacak olan biri varmı antalya taraflarında. illa yazılım yaptırmam gerekirmi? buralarda yaptıramıyosam Ankara veya İstanbula mı gelmem lazım? yardımcı olursanız sevinirim.

benim Antalya bayim senin aracına bişey yapamaz..Başka yapabilecek birileri varmı bilmiyorum..

Ama aracın kontrol ünitesini kargolarsan güzel bi program yükleyebilirim.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
mehmet usta meraba, arkadaşımda 2009 model kia cerato 1,6 crdi var. chip yaptırmak istiyor. hangi markayı önerirsiniz,fiyatı nekadar, + ları ve - leri ne olur bilgi verirseniz sevinirim..

Chiptuning ile 25 hp kadar extra güç kazanabiliyoruz..

500 TL tutar..Herhangi bir dezavantajı yok
gayet sağlıklı..

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
evet mehmet ustam bende 1.3cdti a taktırmak istiyorum chip en son 500 liraya yaparım herşey dahiL diodunuz hala aynı fiyatmı ?? birde yakıt artışı ne kadar oLuyor öğrenebiLirmiyim??

evet fiyat değişmedi..4.9 Lt tüketen kullanıcılar var sitede uygulama sonrası..

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen mehmet abi o tüketim bana ait
1 önceki halini özledim dün biraz üzüldüm yeni haline