lütfen acil yardım!!

katakulle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhabalar..
aracım 2006 astra h..uzun zamandır lpg taktırmayı düşünüyorum ama bir türlü cesaretimi toplayamadım..ya pişman olursam??ya randuman alamazsam diye tedirginim..lpg li h kasa astrası olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum...yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden herkese teşekürler.

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhabalar..
aracım 2006 astra h..uzun zamandır lpg taktırmayı düşünüyorum ama bir türlü cesaretimi toplayamadım..ya pişman olursam??ya randuman alamazsam diye tedirginim..lpg li h kasa astrası olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum...yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden herkese teşekürler.
Hb mi sedan mı? benim bi arkadaşım hb sine taktırmıştı.2005 modeldi galiba
yokuşlarda falan çekmiyodu hiç.sonradan anladık ki ayarı çok kısık.biraz açtırınca çok da fark ettirmiyordu performans olarak benzine göre.tabi ki benzinle kıyaslanmaz ama çok fazla performans kaybettirmeden paran cebinde kalır.haftaya astra h sedan aracımız gelcek.hemen değil ama daha sonra lpg taktırmayı biz de düşünüyoruz.yine de işin uzmanlarına sor bi kaç farklı yerde için rahat olsun sonradan karar ver.ancak ben arabasını galeriden çıkarıp direk lpg taktıran opelciler biliyorum forumlarda görmüştüm...

Son düzenleme:

katakulle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hb benımkısı..araştırmaya devam edıyorum..opelcilerın fıkırlerıyle bı yolunu bulucam inş:)

grand58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence taktırma pişman olursun.....

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede taktırmayın arabanız hem yeni hemde çekişten düşer ve motorun ömrünü kısaltıyor diye duymuştum;)