LPG_LPG

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar lpg konusunda formda araştırma yaptım ancak net sonuçlar elde edemedim.
Hangi marka lpg sistemi bizim araçlara uyuyor arıza ışığı ve uyum bakımından?
Marka tercihiniz hangisi oldu, veya olurdu?
Ben önceki araçlarım da brc kullandım sorun yaşamadım ama prins i çok övüyorlar sizlerin tecrübe fikirleriniz neler.
Herkese şimdiden teşekkürler.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LPG_LPG

Pardon yanlış oldu landirenzo ve pirins bizim araçlara en uyumlu olanları

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

En çok prins övülür en pahalı olmasından ötürü, en uyumlu ve garanti veren landirenzodur, en ucuz ve tutulanlardan biri olan da BRC dir. Forum üyelerimizin tercihi %45 BRC %45 Landirenzo %10 da prins :)

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben BRC kullanıyorum çok memnunum. önemli olan markadan ziyade işçilik. prins tabiki kalitelidir ama kötü işçiliğe denk geldimi süründürür. bu arada olurda prins taktırırsan kesinlikle khein enjektörlü modelden taktır yoksa prins olmasının bir avantajı kalmıyor.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Atiker taktirsak :) bir arkadaş megane Ye taktirmisti da 150 bin km bindi bi kere bile ışık yakmadi biraz da şans işi düşünün diğerlerinin yarı fiyatına taktiriyor 0 sorun

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ASTRA0724 link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar lpg konusunda formda araştırma yaptım ancak net sonuçlar elde edemedim.
Hangi marka lpg sistemi bizim araçlara uyuyor arıza ışığı ve uyum bakımından?
Marka tercihiniz hangisi oldu, veya olurdu?
Ben önceki araçlarım da brc kullandım sorun yaşamadım ama prins i çok övüyorlar sizlerin tecrübe fikirleriniz neler.
Herkese şimdiden teşekkürler.
bak ne güzel kendı ağzınla soyluyorsun brc kullandım demışın brc servısını butun ıllerde rahatlıkla bulabılırsın ama dığerlerınde sıkıntı yaşayabılırsın  başka servıse gıtsen bıle adamlar yapsa uyuzluklarından bız bu markaya bakmıyoruz kardeşim derler onun ıcın brc den ayrılma sen hem senın ustan da vardır şimdı

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
En çok prins övülür en pahalı olmasından ötürü, en uyumlu ve garanti veren landirenzodur, en ucuz ve tutulanlardan biri olan da BRC dir. Forum üyelerimizin tercihi %45 BRC %45 Landirenzo %10 da prins :)
+1

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wings35 link' Alıntı:
Ben BRC kullanıyorum çok memnunum. önemli olan markadan ziyade işçilik. prins tabiki kalitelidir ama kötü işçiliğe denk geldimi süründürür. bu arada olurda prins taktırırsan kesinlikle khein enjektörlü modelden taktır yoksa prins olmasının bir avantajı kalmıyor.
brc arıza ışıgı yakıyormu? pipo sistemimi taktırdınız

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
bak ne güzel kendı ağzınla soyluyorsun brc kullandım demışın brc servısını butun ıllerde rahatlıkla bulabılırsın ama dığerlerınde sıkıntı yaşayabılırsın  başka servıse gıtsen bıle adamlar yapsa uyuzluklarından bız bu markaya bakmıyoruz kardeşim derler onun ıcın brc den ayrılma sen hem senın ustan da vardır şimdı
evt brc kullandım sorunda yaşamadım ama bizim arabalar ve lpg malum bircok söylenti var?
ayrıca görevim nedeniyle sabit bir ustam hiç olmadı malesef :)