lpg tavsiyesi

yaparsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar zannedersem forumda bu konu çok açıldı ama belki güncel bilgiler vardır diyerek sormak istiyorum aracıma lpg taktırmak istiyorum ama kafam çok karışık bazıları hiç bulaşma aracı bozarsın diyor bazılarıda taktır benzinle binilmez bu araçlara çok yakıyor bi şey olmaz diyorlar bide ben atiker düşünüyordum ama çok sorunlu zavoli yada brc taktır diyenler oldu yani kafam allak bullak oldu siz değerli forum arkadaşlarımızdan bilgi istiyorum lütfen bu konu daha önce çok tartışıldı deyip es geçmeyin teşekkürler

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakikatten benzinli arabaya binilirmi abi yaa. parana hiç acımıyonmu :)
lütfen hemen lpg taktır. kafanda lpg ile ilgili hiç soru kalmasın.
ben brc derim. 2,5 senedir daha tık demedi. lpg ustalarına sadece filtre değişimi ve hal hatır sormak için gidiyorum :D:D:D

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
1.si Arabana kesinlikle LPG taktır. LPGden şikayetci olanlar Kuş grubu kullanıcıları, tek nokta enjeksiyonu olan araçlar veya ucuz olsun diye dandik ustaya taktırnalardır.

2.si Marka kadar Usta çok önemli ilk önce git ustalarla konuş hepsine aynı soruları sor kafanda ustaları değerlendir. Eğer aracın Twinport ise manifoltunu kesinlikle deldirme.
Gerekli bilgi için: http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=59857

3.sü 2. el sitelerinde genelde arkadaşlar araba bakarken LPG taktırmamış araç bakıyor ne alaka diye sorduğumda adamları cevabı çok güzeldi. LPG taktırmamış adam arabasına doya doya binemediği için KM az oluyor onun için demişlerdi :) -ki doğru diyorlar ben artık Tuvalete bile araba ile gideceğim neredeyse :)

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Brc ben çok memnunum malzeme çok güzel bide ustasını bulursan tadından yenmez;)
ondan sonra çek gazcıya fulle de:D en sevdiğim yeride bu kısmı benzinde fullemek nerede ahh ah :(tatilden tatile.

moonwalker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vialle taktır, çok para diyorsan landirenzo taktır. Daha ucuzlarını sakın taktırma derim.

skalaytr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Brc den şaşma bence sorunsuz ve kaliteli yapıyorlar ;)

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunla ilgili birçok konu açılmış durumda. Her açılan konudaki tavsiyem, lpg markasından ziyade, iyi bir usta bulmanız çok daha önemli...

seyhan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aracımı alır almaz atiker taktırdım Astra Cd 1.6 senin gibi banada diğer markaları övdüler,Fakat ben Atikerden çok memnunum 1 seneye yakın oldu tık demedi gayetde iyi şehir dışı 0,14 tl şehir içi 0.18 krş yakıyo bundan daha aşğı yakan zannetmiyorum.Çevremde sıralı sisitem atiker taktıranlardan hiç şikayet duymadım.Bence daha fazla vermeye gerek yok.

yaparsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın modelini söylemeyi unutmuşum 2000 model astra g kasa gl nb bide şunu soracaktım takılan zaman önemlimi yani kışın yada yazın taktırmanın bir farkı olurmu ben ocakta taktırmayı düşünüyorumda bide fiyatlar konusunda bilgisi olan varmı atikerin 990 olduğunu bilmeyen yokta diğerleri ne kadardır acaba