Lpg taktıracaklar birleselim

emrekaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankaradan Lpg taktıracak arkadaşlar isim listesine benide yazın..Birlikte hareket edip güzel ve sağlam olan yerlerden işçiliği iyi olan ve fiyat bakımından uygun olan aynı zamanda ilerleyen günlerde bize sorun yaşatmayacak bir yer bulalım...Diğer arkadaşlarında tavsiyelerini dinleyelim..Acaba atikermi yoksa brc mi taktıralım..yada daha farklı bir markayamı başvuralım..Kullanan arkadaşlarda düşüncelerini yazsınlar..

Benim araba Opel Astra G CD 2000 Model Otomatik Vites 1,6 Motor

arkadaslar bugun atikeri biraz arasırma fırsatım oldu. bi arkadasım peugeot 206 ya taktırmıs gayet memnunum diyor. ancak opel astrası olan bi arkadas sakın diyo. bende eski bi brc kullanıcısı olarak brc nin opel lere daha uyumlu olduğuna inanıyorum. sattığım astra da hiç sorun çıkarmamıstı. ne yapsak kafam iyice karısı. atiker biraz riskli görünüyor.

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Brc Diger Markalara Hiç Bakmayin Derim.

umittosun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 98 model opel vectra caravan 1.6 otomatik vites araba var bu arabaya lpg taktırmak ne gibi zarar oluşturur artıları ve eksileri nelerdir beni aydınlatırmısınız şimdiden çok teşekkür ederim

gabronit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu başlığını değiştirmek mümkün mü? birleşmek yerine biraraya gelelim, toplanalım falan olsa.

CıHaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg derken düşün mek lazım arkadaşım

Brc Diger Markalara Hiç Bakmayin Derim.

zavolli varken neden brc diye yim kullanılan malzeme kaliteli ve orjinal italyan malı yani malzemeden kayıp yok anlıycağın işçiliği servis ağı süper bugün bayiğine gittim orda land rover vardı o araca bile zavolli takılı yor bazı yerler şamandıraları yerli takıyor ital gösterip ama burda böyle bir şey yok herkese tavsiyem şuan da tek zaten 1650ytl fiyatı tek italyan marka zavolli tavsiye ederim tabi taktır mayanlara saygılar

CıHaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg neden brc

Güzel fikir kardeşim...

Bu anlamda Ankara da senden sonra 2. sıradayım...Ancak markaya da karar verelim. Atiker derim...

İsimleri sıralayalım

1.Emre Kaya (Ankara)
2.Ceyhun Yazar (Ankara)

zavolli yi tavsiye ediyorum arkadaşlar bakın eniyi dolmuş ve taksiciler bilir onlara sorun yanıl mayın onlar daha iyi bilirler adam yeni taktırmış tır 2 ay olmuştur süper diyor 2 ay kulla nanmı daha iyi bilir yoksa 12 ay kulla nanmı daha iyi bilir de sora rım size saygılar. düşünün lüks arazi araçların çoğunda bu marka mevcut fiyat ta okadar yüksek değil kimse aracını üzmek istemez saygılar zavolli derim oka..

bhozturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben BRC taktırdım ve memnunum. Ama burda markadan önce en önemlisi usta ve işçilik. Taktracağınız servise bir gidin ve örneğin 1-2 saat kadar orada oyalanın.önce izleyin. Kimler geliyor. Sorun yaşayanlar mı geliyor. LPG taktırmaya mı. Ve gelenlere nasıl muamele ediliyor, bir izleyin. Problemi olanlarla sohbet arasında sorun neler hissediyorlar o servis hakkında. Eğer servise bol bol problem yaşayanlar geliyorsa o servisi o zaman geçin.

istanbul beyefendisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyice araştırdım benim otomatik corsa'ya atiker taktırmayı düşünüyordum. Ama beni yine şüpheye düşüren "emrekaya" takma adlı arkadaşın bahsettiği kişinin sakın atiker taktırma demesi. Şimdiye kadar okuduğum çoğu yorumdan çıkardığım kadarıyla atiker beyni brcden kopyalamış sadece parçalar Türk malı olduğu için 500-600 lira hesaplı diyorlardı. Bu yüzden atikerde karar kılmıştım ama içime bir şüphe düştü yine... Tabii ustanın da çok önemi var ben de Ankaradayım ve bir arkadaş ivedik te bir yeri "Gün Otogaz"ı önerdi. İyi bir ustaymış 1100/10 olur dedi onu düşünüyordum açıkçası.

Bu arada bir araya gelme fikri gayet makul...

emrekaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyice araştırdım benim otomatik corsa'ya atiker taktırmayı düşünüyordum. Ama beni yine şüpheye düşüren "emrekaya" takma adlı arkadaşın bahsettiği kişinin sakın atiker taktırma demesi. Şimdiye kadar okuduğum çoğu yorumdan çıkardığım kadarıyla atiker beyni brcden kopyalamış sadece parçalar Türk malı olduğu için 500-600 lira hesaplı diyorlardı. Bu yüzden atikerde karar kılmıştım ama içime bir şüphe düştü yine... Tabii ustanın da çok önemi var ben de Ankaradayım ve bir arkadaş ivedik te bir yeri "Gün Otogaz"ı önerdi. İyi bir ustaymış 1100/10 olur dedi onu düşünüyordum açıkçası.

Bu arada bir araya gelme fikri gayet makul...

arkadaşım
seni şüpheye ve kararsızlığa sevkettiğim için özür dilerim. yazdıklarımın amacı insanların kafasını bulandırmak olmadığı ve forumdaki üyelerle beraber olup fiyattan ziyade kaliteli ve sorunsuz bir lpg sistemi taktırmak. atikerden memnun olan arkadaşlar olduğu gibi, brc ve fiyat olarak daha fazla olan prince ve telefleks den şikayetçi arkadaşlara da rastladım.

söylediğin gibi iyi bir ustaya, servis garantisi veren bir yere güvenebileceğimiz şekilde bu işi halletmek en güzeli. markaya takılmak yersiz.