lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

shadow_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımda atiker sıralı sistem lpg kiti var haziran ayında alır almaz taktırdım cok memnunum bir kere arıza lambası yandı sonra kendi kendine söndü sehirler arası 12.5 krş yakıyor aslında cok da hesaplamıyorum full depo ile dengeli gidersem 400 km den fazla yapıyorum 32 lt ile

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
icat edenlerden allah razı olsun.çok mennunum.kim ne derse desin rampalarda herzaman bir vites geridesin ama olsun avantajının yaında normal.özellikle memur arkadaşlar arasında izinlerde memlekete gidip gelenler bende dahilim buna kesinlikle taktırmalı malum ekonomi devri.bi de gazı aldığın yer önemli ben olmazsa olmaz yolda opet,opet yoksa shel den alırım hep.

Adanalı Koray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 95 astra sedan var otomatik 1,6 16v ben memnunum.vogazdual sistem var bende.şehirler arası 70 tl gazla 420-430 km yol yapıyorum 120km ve üzeri hızda.şehir içi değişken oluyor380 felan gördüm bi ara.TAM PUAN VERİRİM LPĞ ye.benzinde 145 tl ye 320 zor gidiyordum....ayrıca gazı alınan yer çok önemli ben SHELL kullanıyorum

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg mi uzak dursun benden.taktıralı daha 2 yıl bile olmadı ama sistemin 2-3 kez beyni yine aynı şekilde enjektörler değişti.Çektiğim rezillik artı esnaf kılıklı işten anlamayan adi adamlarla yüz göz olmamda cabası.Arabamı bu pazartesi erzurumdaki opel servisinden bakımdan aldım.ardından lpg servisene de gideyim dedim gelmişken Gittim ayarini yaptirdim.Ağrı ya kadar benzin kullandım.Salı günü yine tüpe geçmiyor.İtalyanmış falan yalan .Param haram olsun

Son düzenleme:

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten bizim arabada performans artışı oldu kim nederse desin

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nazar değmesin 1 ayı geçti taktıralı.tıkır tıkır çalışıyor alet.hem kafam hem cebim rahatladı.süper bi icat olmuş bu olay.geç bile kaldım diye düşünüyorum.12,5kr yakıyor kmde. daha ne olsun.kafadan km en az 10kr karda oluyorum.990 taktırdım.8-9ayda amorti edecek kendini ve kara geçeceğim.

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben lpg ye 100 üzerinden 100 veririm gayet memnunum aracın son bakım ve onarımlarından sonra 50 tl lik gaz ile 330 ile 360 km yol yapmaktayım uzun yolda 50 tl ye 400 küsüre vuruyor...

ilkerhosgor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncesinde GT ve şimdi de Omega

Lpg siz olmaz
yüz üzerinden 90 falan veririm

giren hava miktarı yetmiyor, extra hava pompalama cihazları var
aradaki %10 luk farkı örneğin %7-8 ini kapatıyor diyebilirim

planner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg mi uzak dursun benden.taktıralı daha 2 yıl bile olmadı ama sistemin 2-3 kez beyni yine aynı şekilde enjektörler değişti.Çektiğim rezillik artı esnaf kılıklı işten anlamayan adi adamlarla yüz göz olmamda cabası.Arabamı bu pazartesi erzurumdaki opel servisinden bakımdan aldım.ardından lpg servisene de gideyim dedim gelmişken Gittim ayarini yaptirdim.Ağrı ya kadar benzin kullandım.Salı günü yine tüpe geçmiyor.İtalyanmış falan yalan .Param haram olsun

kitin markası nedir?