lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte sıkıntı siz aracınız bayiden alırken o şekilde yönlerdirme. ben kendim LPG işiyle uğraşıyor ve sıfır hyundai chevrolet anlaşmamış mevcut. ayrıca 2a mühendislik BRC anlaşmalı bu markalar. siz aracınızı alırken fabrika çıkışlı olarak biliyorsunuz ama aslında değil. artı olarak birde aldığınız bayiye kar payı ödüyorsunuz

Kadir neyi iddia ediyorsun. Fabrika çıkışı araç yok dedin, bende sana gerekli bilgilendirmeyi yaptım.

Son düzenleme:

erciyes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 Astra G 1,4 aracımda BRC Fast model takılı yakıttan ve performansından menunum.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadir neyi iddia ediyorsun. Fabrika çıkışı araç yok dedin, sana gerekli bilgilendirmeyi yaptım. Ne işi ile uğraştığın farketmez arkadaşım. Fabrika çıkışı lpg li araç var. Neyi iddia ediyorsun hala.!
Fabrika çıkışı LPG'li sandığnız araçlardaki sistem ile dışarda piyasada satılan ve takılan LPG sistemlerinin malzeme, malzeme kalitesi ve işçiliği aynıdır... Zaten bayiler sdc sizin adınıza taktırıp sizi sövüşlemekten başka birşey yapmıyor... Bunlara inanıyorsanız yazık...

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fabrika çıkışı LPG'li sandığnız araçlardaki sistem ile dışarda piyasada satılan ve takılan LPG sistemlerinin malzeme, malzeme kalitesi ve işçiliği aynıdır... Zaten bayiler sdc sizin adınıza taktırıp sizi sövüşlemekten başka birşey yapmıyor... Bunlara inanıyorsanız yazık...

Allah islah etsin beni..;)

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadir neyi iddia ediyorsun. Fabrika çıkışı araç yok dedin, sana gerekli bilgilendirmeyi yaptım. Ne işi ile uğraştığın farketmez arkadaşım. Fabrika çıkışı lpg li araç var. Neyi iddia ediyorsun hala.!
benim ne işle uğraştığımı sizin gibi ezbere konuşmadığımı bilmeniz için yazdım. ayrıca bilmediğiniz bir konu hakkında da benim uzmanlık alanımda beni bilgilendiremezsiniz. ha ıslarla siz fabrika çıkışlı araç var diye kendinizi kandırmak ve mustafa (marikan) nında dediği gibi sövüşlenmek istiyorsanız devam edebilirsiniz. ama sadece kendiniz bilin bunu ve buralarda herkezin okuduğu platformlarda yazmayın.

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne ezbere konuşuyorum nede uyduruyorum, araştırmalarıma göre bunu söylüyorum. Konu gitgide uzuyor ama tartışıyoruz, öğreniyoruz, sorun yok.
Gel gelelim uzmanlık alanında sana başarılar. Mustafa marikanın da dediği gibi sövüşlenmek gibi birsey sözkonusu olamaz, dediğim gibi lpg kullanmıyorum.! Kaldıki bu platformda ne yazacağımı söylemek
kimseye düşmez.

Aşağıda verdiğim linkte, Türkiyede fabrika çıkışlı lpg aracı hakkında bilgi var. Satış sonrası lpg uygulaması değil, seri üretimden bahsediyor. Bu şimdi fabrika çıkışı olmuyormu?
http://www.atiker.com.tr/lpghaber.asp?ID=9http://www.atiker.com.tr/lpghaber.asp?ID=9

sakaryalı2754

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde 2004 1.4 var BRC takılı süper.Dik yokuşlarda bile araç devir 1000 lerde bile boğulmadan çıkıyo.Ayrıca şehir içi 15 krş yakıyo.Şehirler arası 10 krş kadar düşüyor.

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne ezbere konuşuyorum nede uyduruyorum, araştırmalarıma göre bunu söylüyorum. Konu gitgide uzuyor ama tartışıyoruz, öğreniyoruz, sorun yok.
Gel gelelim uzmanlık alanında sana başarılar. Mustafa marikanın da dediği gibi sövüşlenmek gibi birsey sözkonusu olamaz, dediğim gibi lpg kullanmıyorum.! Kaldıki bu platformda ne yazacağımı söylemek
kimseye düşmez.

Aşağıda verdiğim linkte, Türkiyede fabrika çıkışlı lpg aracı hakkında bilgi var. Satış sonrası lpg uygulaması değil, seri üretimden bahsediyor. Bu şimdi fabrika çıkışı olmuyormu?
http://www.atiker.com.tr/lpghaber.asp?ID=9
yine yineliyorum fiat/tofaş da şuan hyundai gibi satış sonrası değil buraya dikkat aracı satarken size LPG li diye satıytor. sizden okeyi alıca dönüşümü yaptırıp size fabrikadan gelmiş gibi teslim ediyor. yani bence fabrik çıkışlı olması için fabrikaya ait bantlardan ve nasıl şase - kaporta - elektronik sıralaması var ise bu sıralama içerisinde LPG ninde bulunması gerekmez mi sizce

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine yineliyorum fiat/tofaş da şuan hyundai gibi satış sonrası değil buraya dikkat aracı satarken size LPG li diye satıytor. sizden okeyi alıca dönüşümü yaptırıp size fabrikadan gelmiş gibi teslim ediyor. yani bence fabrik çıkışlı olması için fabrikaya ait bantlardan ve nasıl şase - kaporta - elektronik sıralaması var ise bu sıralama içerisinde LPG ninde bulunması gerekmez mi sizce

Yukarıda verdiğim haberde şöyle yazıyor; "Şu anda ayda 200 LPG'li Albea üretiyoruz."
Ben demiyorum, haberde öyle deniliyor.