lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

korsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lovato taktırdım performans açısından 80, tasarruf açısından 100 puan.Tam yarıya indi tüketim.Kredi kartına 10 taksit taktırmıştım lpg yi , 7. taksiti ödendi ve lpg kendini amorti etmiş durumda.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
isminizi mesajınızda göremedim sayın abicim sizin sorununuz gerçekten insanı çileden çıkaran bir durum benimde başıma geldi.sıralı sisteminiz
ateşleme bobininden bir kabloyla güç alıyordur muhtemelen ustanıza götürürseniz söyliycektir size.o güç kablosunun ateşleme bobininden değilde başka bir yerden rahatlıkla alınabiliceğini söyleyebilirim size sorununuzun düzeldiğini sizde görüceksiniz.ayrıca şunuda söyliyim lpg nin bobini bozması durumu söz konusu olamaz bile.

arkadasım 1.6 astrada aynı sorunu yaşadı yanlıs yerden elektrim almıs takan usta bobini yaktı ustaya kabul ettirdi bobinin parasını aldı lpg ciden

meto cdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar valla benim 2001cdx opelim war bende taktırdım sıralı ama cok cok ta mennum degilim ama işimi görüyo benzin bi baska hocom ya

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende landi renzo takılı 2 aydır kullanıyorum tık yok çok sorunsuz lpg.

DAVUDOĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model astrama 2008 Nisan ayında voltran marka lpg taktırdım.8 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.Sadece bir defa arıza lambası yandı.Zengin-fakir karışım ayarı yapılınca düzeldi.Şuan hiç bir şikayetim yok.Memnunum.Umarım bundan sonra bir sıkıntı yaşamam.

ekicimert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 meganımda yaklaşık 5 senedir brc sıralı sistem vardı hiç bi sorun yaşamadık. Astramı yeni aldığımızda (yaklaşık 2 ay önce) yine sıralı brc bağlattık 1400 ytl zaten ruhsat çıkartacağımız için ruhsat bedavaya geldi bide muayene parası işte. Performans 100 yakıt tasarrufu 100. 120 ykr- 130 ykr arası yakıyor şehir içi- dışı karışık :)

istanbul beyefendisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 Otomatik Corsa Enjoy arabama Atiker Marka Sıralı Sistem LPG'mi Üstün Otogazda taktırmıştım gayet memnunum. LPG taktırmadan önce de bu forumda araştırmalar yapmıştım LPG sistemini taktıralı 8-9 ay falan oldu ve gayet memnunum bir de normal değil de eurolpg kullanmanızı tavsiye ederim gerçekten arabanın titreşimi bile azaldı kalitesini belli ediyor yakıt.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 Otomatik Corsa Enjoy arabama Atiker Marka Sıralı Sistem LPG'mi Üstün Otogazda taktırmıştım gayet memnunum. LPG taktırmadan önce de bu forumda araştırmalar yapmıştım LPG sistemini taktıralı 8-9 ay falan oldu ve gayet memnunum bir de normal değil de eurolpg kullanmanızı tavsiye ederim gerçekten arabanın titreşimi bile azaldı kalitesini belli ediyor yakıt.

sizi hatırladım nisan aylarında düsünüyordunuz lpg yi hiç arıza ayarsızlık yasamadınız dimi bende atiker düsünüp düsünüp cayıyorum

skaratas2

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ben de yeni takterdım zavolli sabahları lpg ye geçişte gaz yememe ve tekleme problemi oluyor, ısınınca düzeliyor, idare ediyoz bakalım.Performansta bayağı etkiliendi yani.