lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Atiker sirali sistem LPG taktirdim, daha 2 gun oldu. 2 gundur hic bir problem yok, performans benzinle ayni, sadece bugun otobanda bir denedim, 190 dan sonra benzine gecti. yakitini henuz hesaplayamadim, ama 150-170 gibi dusunuyorum. ve aracimda hic bir ariza vermedi, cok guzel uyum sagladi gibi gozukuyor, umarim boyle sorunsuz devam eder.

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz ailecek günde km yapmadığımız ible oluyor ama haftda 3 4bilemedin 10 km ben gerek duymuyorum ama haziranda benehliyet alıncadayanamaz binerim çalşıyorumda iş yerinin banauzaklığı 3 km ne yapsam acaba

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marka yazalim mi? Yazalim. Atiker taktirdim.bu işte esas olan mutlaka ve mutlaka ustanin el işçiliği ve tecrübesi.ben sordum benden ÖNCE 7 adet omegaya takmişlar . Hakkinida verdiler benzindede tüpdede 175 ps.süper

hızlı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haziran 2008 de BRC taktırdım yetkili serviste. Sonra da unuttum. Performans hiç etkilenmedi, tasarruf zaten standart ( 100km de yakılan benzinin litre cinsinden % 20 fazlası kadar litre LPG )

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek problemim 4000 deviri bulduğunda arıza lambası yanıyor ve araba hafif tekliyor. ama gidişinde bir sorun olmuyor. ne zaman arabayı durdurup tekrar çalıştırayıp lamba sönüyor. sebebi ne olabilir. sıralı sistem omwl marka takılıdır. 1,6 16 v

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km de 180 krs yakti. 2000 motor otomatik bir arac icin gayet iyi gibi dusunuyorum. ayda en az 3000-4000 km yapiyorum. (is icabi, devamli sehir disi) cebime baya para kaliyor, allah bin bereket versin, hem de cevreci takiliyoruz. en guzel bir sey yaa.

metar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende zavolli var şehir içi kmde 170 krş, şehir dışı 140 krş yakıyor.Çok da memnunum

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şehir içi 10 lt, şehir dışı 7 ltre (90km/h) bu arada lpg 1,39 ytl ve gayet güzel. varın hesabı siz yapın. (afyon da )

vectracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sıralı BRC kullanıyorum mükemmel nigde mersin git gel 45 lira yakıyor