Lpg ile İlgili Sorular ve Sorunlar

karcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam mehmet bey benim otomobilim 2001 opel vectra comfort aldığım dan beri tupte bi sorun var. yolda giderken bi çok iyi oluyor birden çok tekleme yapıp benzıne atıyor. bazen hıç gaz yemiyor sonra geri duzelıyor. bunun için gittiğim ilk yer bobini değişttirtti. bikac hafta hıc sorun cıkmadı. araba memlekete gıderken herzamankınden farklı bı yerden yoldan gaz aldım yıne aynı seyler basladı bu sefer baska bı ustaya gıttım bobınden olmaz dedı tuple ılgılı ne kadar şey varsa temızledı dort tane bısey varmıs onlardan dedı yerlerını degıstırdı oda olmadı atıkerın yetlıkı servsıne gıttım beyın degısecek dedı bende arızalıysa neden sureklı yapmıyor bu sorunu dedıgımde bılmıyorum deyınce format at ayarlarını duzelt dedım ne dedıgımı anlamadı bıle en son ınternetten arastırırken bı yerde lpg plus sinyalını bobınden degıl egsantrık devır sensorunden alması lazım demiş birisi ??? opel servısıne gıttım bızım yapabılecegımız bısey yok dedı şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence enjektor sorununuz var. arada bir tıkanıyor yada görevini yapamıyor... ;)

Dağ-Cey Lpg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam mehmet bey benim otomobilim 2001 opel vectra comfort aldığım dan beri tupte bi sorun var. yolda giderken bi çok iyi oluyor birden çok tekleme yapıp benzıne atıyor. bazen hıç gaz yemiyor sonra geri duzelıyor. bunun için gittiğim ilk yer bobini değişttirtti. bikac hafta hıc sorun cıkmadı. araba memlekete gıderken herzamankınden farklı bı yerden yoldan gaz aldım yıne aynı seyler basladı bu sefer baska bı ustaya gıttım bobınden olmaz dedı tuple ılgılı ne kadar şey varsa temızledı dort tane bısey varmıs onlardan dedı yerlerını degıstırdı oda olmadı atıkerın yetlıkı servsıne gıttım beyın degısecek dedı bende arızalıysa neden sureklı yapmıyor bu sorunu dedıgımde bılmıyorum deyınce format at ayarlarını duzelt dedım ne dedıgımı anlamadı bıle en son ınternetten arastırırken bı yerde lpg plus sinyalını bobınden degıl egsantrık devır sensorunden alması lazım demiş birisi ??? opel servısıne gıttım bızım yapabılecegımız bısey yok dedı şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Aracınızda ki lpg'nin markası, Atikermi?
Değilse hangi marka olduğunu belirtirmisiniz.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
merhabalar biz honda civic 2008 yeni kasa araca lpg taktırmak istiyoruz ancak hangi marka taktırmalıyız hangi marka lpg honda ile uyumlu çalışır ve istanbulda oturduğumdan dolayı burada tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı birde fazla olmassa son olarak bu işin maliyeti ne olur acaba teşekkürler iyi çalışmalar h.işler diliyorum.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet bey açık yüreklilikle opel e hangi markanın tam uyumlu olduğunu tavsiye edeceğiniz markayı belirtirmisiniz? bu gerçekten taktıracak kişiler için çok önemli. teşekkürler.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar biz honda civic 2008 yeni kasa araca lpg taktırmak istiyoruz ancak hangi marka taktırmalıyız hangi marka lpg honda ile uyumlu çalışır ve istanbulda oturduğumdan dolayı burada tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı birde fazla olmassa son olarak bu işin maliyeti ne olur acaba teşekkürler iyi çalışmalar h.işler diliyorum.

benım cıvıc e prins taktırdım Maslak oto sanayi TGS otogaz. sorun yaşamıyorum. 1000 euro fıyatı var. taksıt ımkanı falan da mısler gıbı. 3 saat montajı surdu.

Dağ-Cey Lpg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet atiker marka . enjektorden olamaz cunku bu son seferıyle 3. temizlenişi

Regülatörün ısınmasıyla ilgili bir problem olabilir, bu problem su t'leri düzgün yerden alınmadığında, motor suyunun az olduğunda ve termostat'ın arızalandığında meydana gelir. Regülatöre giden sıcak suyun yeterince olmaması ısıyı düşürür ve araca zengin karışımlı lpg gider. Buda teklemeye neden olur, daha problemli durumlarda da sistem kendini benzine atar.

Dağ-Cey Lpg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Japon grubu araçlara programında mazda fakirleşmesi diye tabir ettiğimiz bölümü olan markaları tavsiye ediyoruz. Örnek verecek olursak, Lovato, Romano, Landi, Landirenzo, Zavoli ve Diego olabilir. Bu fakirleşme konumunun faydası ise sıralı çalışmaya başlayan araçlar belli bir devirden sonra yarı sıralı çalışma prensibine geçmekte, sistem fakirleşme yapamadığında isteğinden fazla yakıtın gitmesi araçların sibaplarına zarar vermekte ve her 10.000 veya 20.000 km'de sibap ayarı yaptırma zorunluluğunda bırakmaktadır. İlerleyen safhalarda sibap lastikleri ve sibap değişimine kadar gitmektedir. Dünyada bu çalışma prensibini ilk olarak mazda keşfettiğinden dolayı mazda fakirleşmesi olarak ismi kalmıştır.