lpg bakımı

354270

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar lpg yi takalı 1 yıla yaklaştı taktırırken bir km vermişlerdi o zaman gel bakım yapalım dediler km geldi tüpte sorun yok ve bakım için 100 ytl istiyorlar.
bakıma gitmeye gerek var mı? hiç bakıma giden oldu mu?

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100 ytl mi? İlginç neyin 100ytlsi acaba.. Garantisi devam etmiyor mu? Yahu değişse değişse bi gaz filtresi değişir. O da 10ytl.. Sisteminizin markası nedir? Yetkili bir bayide mi taktırmıştınız..

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 binde küçük filtre 40 binde ise hem küçük hemde büyük filtre değiştiriliyor...
her ikisinide değiştirirsen işçilikle beraber 50-60 ytl tutar

354270

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sistemin markası voltran. filtre değişecekmiş temizleme yapacaklarmış ama gerek yok o zaman götürmeye garanti de devam ediyor

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ne sacma bır ıstek olmus yaa. ben arabamı halen garantı suresınde goturuyorum bı ton ıs yapıyolar ( hatta bır keresınde sorun beyınde sanıp onuda degıstırdıler ) hayırlı ısler dıyıp cıkıyorum. sen izmirde olduguna gore 5 nci sanayıde AKDAL otomotıve gıtmen lazım. montajı nerde yaptırdıgınız onemı yok voltran olsun yeter, her turlu ılgı alakayı ve bakımı ucretsız yapacaklardır.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar lpg yi takalı 1 yıla yaklaştı taktırırken bir km vermişlerdi o zaman gel bakım yapalım dediler km geldi tüpte sorun yok ve bakım için 100 ytl istiyorlar.
bakıma gitmeye gerek var mı? hiç bakıma giden oldu mu?

ben gitmiştim bakım dedikleri şey bi ince filtre bide kalın filtre var onları değiştiriyorlar. hangisiydi hatırlamıyorum biri 65 YTL biri 5 YTL idi bu filtrelerin ama markasına göre değişir fiyatlar bendeki Zavoli. bence aceleye gerek yok araçta koku yoksa ne biliyim performans düşüklüğü tekleme falan yoksa gitmene pek gerek yok. 10 bin yerine 15 binde bir gitsek yine yeter.