Ledli kapı eşiği projem

krom_auto_modifiye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar;

Ledli kapı eşiği denememi tamamladım. Resimleri sizinle de paylaşmak istedim.

dsc0116copyw.jpg

dsc02999copy.jpg

dsc02987copy.jpg

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Böyle daha iyi olmuş Melih bey ;).

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten çok güzel olmuş. aracıma almayı düşünürüm fakat led kablosu ortada kalmazmı biraz bağlanacağı yere gidene kadar

krom_auto_modifiye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim amacım devamlı bir ticari sirkülasyon değildi savaş bey, bu tip üretimlerle hobi olarak ilgileniyorum sadece. Buradaki arkadaşların bu ürünü araçlarında kullanmaları benim için maddi kazançtan daha ön plandadır. Satış amacımda emeğimin ve masraflarımın bir kısmını telafi edebilmekti sadece. Saygılar.

Ürün hakkında yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

krom_auto_modifiye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar dilerim kenan bey,

kabloyu oto elektrikçisi hiç görünmeden fitillerin altından çekiyor siz kabloyu hiç görmüyorsunuz.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim amacım devamlı bir ticari sirkülasyon değildi savaş bey, bu tip üretimlerle hobi olarak ilgileniyorum sadece. Buradaki arkadaşların bu ürünü araçlarında kullanmaları benim için maddi kazançtan daha ön plandadır. Satış amacımda emeğimin ve masraflarımın bir kısmını telafi edebilmekti sadece. Saygılar.

Ürün hakkında yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Yorumlarımı üzerinize almayın, genel anlamda yazıyorum, forma yeni üye olan bir arkadaşımız bir tanıtım mesajı, arkasından da ürün satışı için ilan koyarsa durum ister istemez yanlış anlaşılıyor. Buna benzer durumla çok karşılaştığım için yoğurtu üfleyerek yemek zorundayım. Bu arada emeğe sonsuz saygım vardır, emeğinize saygı duyduğum için de bu konunuza asla müdahale etmeyi düşünmedim.

krom_auto_modifiye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlarımı üzerinize almayın, genel anlamda yazıyorum, forma yeni üye olan bir arkadaşımız bir tanıtım mesajı, arkasından da ürün satışı için ilan koyarsa durum ister istemez yanlış anlaşılıyor. Buna benzer durumla çok karşılaştığım için yoğurtu üfleyerek yemek zorundayım. Bu arada emeğe sonsuz saygım vardır, emeğinize saygı duyduğum için de bu konunuza asla müdahale etmeyi düşünmedim.

Olayın gelişimine baktığımızda ortaya çıkan durum karşısında düşündüklerinizde haklısınız Savaş bey. Anlayışınız için ayrıca teşekkür ederim. İyi akşamlar

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
El emeği çok kutsaldır, bu yetenek yaratıcılıkla birleştiği zaman ortaya çok güzel eserler çıkıyor. Formda bu anlattıklarımla ilgili güzel çalışmalar yapan bazı arkadaşlarımız var. Zaman içerisinde tanışmalar, kaynaşmalar artınca ortaya daha güzel eserlerin çıkacağına eminim.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş ellerinize sağlık.