ledli ışıklı arka elcik

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
ben bi kac sene once vectrama aynisi yapmistim bu forumda da konusu mevcuttur, bilmiyorum gordunuz mu ama guzel bir calisma olmus. en son elcigi monte ederken ledlerin arkasina bi parca koysaydiniz arabanin sasesine deyipte problem cikarmamasi icin ki ben ogle yapmistir, gule gule aydinlatin...

biraz şımaralım dedik ali hocam. herkes bişeyler yapıyor bizde böyle ufak tefek şeylerle mutlu olalım dedik sende hemen ben bir kaç sene evvel yapmıştım demişsin:cry: bizde tazelemiş olduk kötü mü. ( neyse şaka hepsi formda aradım da denk gelmemiş olabilirim kusura bakmayı) ha arkası için dikkat ederseniz sıcak silikon yaptım ve silikonun üzerine elektrik bandı geçtim bir iki kat

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Dostum kızma ama biraz kırocan işi olmuş :S

kardeşim zevkler ve renkler farklılık gösterebilir biliyosun. ben bunu yaptım sen daha iyisini yapta öğret bizede

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim zevkler ve renkler farklılık gösterebilir biliyosun. ben bunu yaptım sen daha iyisini yapta öğret bizede

Kardeşim yaptığın işi küçümsediğim filan yok , elbette emek vermişsin ve ortaya bir sonuç çıkarmışsın ona lafım yok saygım var

Ben mesela ilerde en son kasa bmw 5 serisinde olan dış kapı kolları aydınlatmasından düşünüyorum beyaz renk , özellikle geceleri şah eser durur gibime geliyor benim aracın rengi mavi olunca

Bakalım biraz daha zaman ve para lazım

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş :D güle güle kullanın göstergelerle aynımı acaba led lerin rengi aynıysa tadından tenmez

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş :D güle güle kullanın göstergelerle aynımı acaba led lerin rengi aynıysa tadından tenmez

teşekkürler. evet göstergeler ve ön tavan lambası ile aynı

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz şımaralım dedik ali hocam. herkes bişeyler yapıyor bizde böyle ufak tefek şeylerle mutlu olalım dedik sende hemen ben bir kaç sene evvel yapmıştım demişsin:cry: bizde tazelemiş olduk kötü mü. ( neyse şaka hepsi formda aradım da denk gelmemiş olabilirim kusura bakmayı) ha arkası için dikkat ederseniz sıcak silikon yaptım ve silikonun üzerine elektrik bandı geçtim bir iki kat

guzel olmus ta bu led isi o kadar pis bi is ki girdim mi en ufak sari ampul biraktirmaz arabada hepsini degistiriverirsin. benim vectrada ilk elciklerden girmistim bagaj+ayak aydinlatma+ tavan aydinlatma+kadran aydinlatma+plakalik+park arabayi satmasaydik ayna altlarina +kapilara yapacaktim. gule gule kullan tekrardan. eski konulari da taratirsan cok ilginc el iscilikleri var. sana bu konu uzerine bi kac forum adresi veririm ama bu forumdan dogru olur mu etik olur mu bilmiyorum.