lastik tavsiyesi

bekir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracım astra g hb 195/60/15 yazlık lastik alcam lastikçi nexen tavsiye etti kullanan varmı bu lastiği yada farklı tavsiyeleri olanlar bekliyorum.....

rezulteo lastik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.rezulteo-lastik.com.tr
arkadaşlar aracım astra g hb 195/60/15 yazlık lastik alcam lastikçi nexen tavsiye etti kullanan varmı bu lastiği yada farklı tavsiyeleri olanlar bekliyorum.....

aracınızın yük ve hız endeksi nedir?
lastikte aradığınız özellikler nelerdir?
aracınızı sakin mi kullanırsınız, agresif mi? Daha çok şehiriçinde mi yoksa şehirdışında mı kullanıyorsunuz?
son olarak bütçeniz nedir?

cilek26

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
continental contipremiumcontact 5 öneririm hem yumuşak hem sessiz kaldırıma bile çıksanız balon yapmıyor.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satıcının tavsiyesine itibar etmeyin derim...

rezulteo lastik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.rezulteo-lastik.com.tr
İhtiyaçlarınızı gözönünde bulundurunca, size önerebileceğimiz lastikler:
ContiPremiumContact 5: Referans bir lastik olup özellikle ıslak zeminde yol tutuş ve frenleme performanslarıyla öne çıkar. Sağlam bir lastiktir.
Nokian Line: Performans olarak Conti'ye yakın bir lastiktir. Yol pürüzlerini kavrama konusunda bir tık daha öndedir. Konfor sunan bir lastiktir.
Bridgestone Turanza ER300: Frenleme ve yol tutuşu lastiğin öne çıkan performansları. Sağlam bir lastiktir; ancak diğer iki modele göre daha seslidir.
Saygılar.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gogdyear DuraGrip aldım 1 hafta evvel. Yol tutuşu, kalitesi mükemmel.

mgsd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
continental

arkadaşlar merhaba.
opel zafira A 2000 model kullanıcısıyım. şu anki lastiklerimden önce michelin energy saver kullanıyordum daha doğrusu üzerinde geldi arabanın. lastik değişimine ihityacımız vardı ve biraz araştırmadan sonra contientall modelinin patlamayan lastik ürününü satın aldım. herhangi bir şekilde patlama olayı olmayacagını ve ancak hehrnagi bir yarma olayı olursa ancak patlayacağını söylediler. ve şu anda da memnunum lastiklerimden gayette iyi gerçekten:bir:

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kumho nun ecowing ES01 KH27 modeli nasıl sizce. Etiket sınıflamasına göre iyi bir lastik gibi gözüküyor. Yakıt tüketimi B, Islak zeminde B, Ses 67 db.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
bende alıcam onumuzdeki hafta içerisinde ama büyük ihtimalle petlas alıcam. son zamanlarda cok olumlu yorumlar duyuyorum.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Continental in sitesinde lastik etiket değerleri yazmıyor mu? Yoksa ben mi bulamadım..!

Genelde lastikleri kıyaslarken etiket değerlerine bakarım. Yani ıslak zemin frenlemesi yakıt tüketimi ve ses seviyesi gibi. Fakat continental in sitesinde bu değerlere rastlayamadım.

BZYBnQ.png