lastik seçimi yardım.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: lastik seçimi yardım.

Cosmo link' Alıntı:
arabada oglumu tasiyorum. Lastik konusunda bu yuzden cok titizim. Asla 3 e 5 e bakmam. Adini duymadigim, bilmem ne lastigin yan sanayisiymis urunlere asla donup bakmam. Bedava verseler aracima takmam. Ayni lastik ile asla ama asla durumu, disleri ne olursa olsun 40000 km den fazla yol da yapmam.

En sevdiklerinizi tasidiginiz, binlerce lira para verdiginiz araclariniza lastik alirken  ufak hesaplar yapmayin. Toplamda bir depo benzin parasi kar yapacagim diye de uyduruk markalari kullanmayin...

Aynı görüşteyim, bizi hayata bağlayan 4 adet lastik ve mümkün olduğunca en iyisini tercih etmek gerekiyor zaten ucuza kaçmak isteyenlere sizin gibi 1-2 depo yakıt parası örneğini veririm; "1-2 depo yakıt parası için onbinlerce km boyunca risk almaya hiç gerek yok"

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: lastik seçimi yardım.

fahri16 link' Alıntı:
yardımlarınız sayesınde az önce kliksa dan 225 45 17 contı lastgımın siparişini verdim.   dot tarıhı hakkında bir bilgi yoktu ama sıkıntı olacagını pek sanmıyorum. greatt

Ebat değişiminin ne gibi bir artısı eksisi olabilir?

215 50 17 lastikler pahalı ,onun yerine sizin yaptığınız gibi 225 45 17  alındığında fiyat uygun oluyor ama ,bu ebat değişimin etkisi nasıl olur acaba ?

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et