lastik seçimi yardım.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: lastik seçimi yardım.

225 45 17 continental 5 kargo dahil 260 liraya kliksada. Bence dusunun.....

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
Bugün 500 e 50 1000 tl yede 100 tl indirim vardı

serkanatc10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhabalar petlasın pt741 modelini yaklaşık 4 aydır kullanıyorum,tanesi 230 liraya falan mal oldu yaklaşık 2 ay bulunduğum yerde ve çevre illerde aradım ama çok zor buldum, belki şu an piyasada daha rahat bulunuyor olabilir, 5000 km falan yaptım, önceki lastiklerim bridgestone'du ona kıyasla çok daha sessiz ve konforlu bir lastik, etiket değerleride oldukça başarılı zaten, ıslak yolda oldukça başarılı kısacası fiyat/performans olarak ben bayağı memnun kaldım. en azından şimdilik.

fahri16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
çok iyi fiyat. bilgilendirme için teşekkürler. 100 tl word puan cabası ;D. ebat farkı  herhangi sıkıntı yaratırmı. 

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün Kelly marka lastik gördüm, başta dandik sandım ama Goodyear ınmış ve çok eski - Amerikan menşeili bir markaymış, hiç bu kadar yumuşak lastik görmemiştim resmen tek elle yanak kısmı iç-dış yapılabiliyor!

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Michelin primacy3 güzel lastik ıslak iyi, kuru çok iyi yol tutuşu var ama çabuk balon yapıyor. Kullandığım en sessiz lastik.
GoodYear efficient grip araç üzerinde gelen lastik ıslak kötü, kuru iyi ve sessizlikte kötü bir lastik.
Continental premium contact ıslak çok iyi, kuru çok iyi , orta sessizlikte.
Şirket araçlarımızda Petlas kullanılıyor imperium serisi, ortalam yol tutuşuna sahip fiyatı ve yerli sermaye olması düşünüldüğünde mantıklı lastikler.

Kuru asfaltta markası bilinen her lastik iyi, ben ıslak yolda conti daha iyi olduğu için 2. set lastğimi yine contiden aldım. 2 ay önce n11 üzerinden tanesini 375'e aldım.

Michelin primacy3 225 isteyen olursa n11'de 350 TL.
http://www.n11.com/michelin-22545-r17-91w-primacy-3-P11415944

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arabada oglumu tasiyorum. Lastik konusunda bu yuzden cok titizim. Asla 3 e 5 e bakmam. Adini duymadigim, bilmem ne lastigin yan sanayisiymis urunlere asla donup bakmam. Bedava verseler aracima takmam. Ayni lastik ile asla ama asla durumu, disleri ne olursa olsun 40000 km den fazla yol da yapmam.

En sevdiklerinizi tasidiginiz, binlerce lira para verdiginiz araclariniza lastik alirken  ufak hesaplar yapmayin. Toplamda bir depo benzin parasi kar yapacagim diye de uyduruk markalari kullanmayin...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
arabada oglumu tasiyorum. Lastik konusunda bu yuzden cok titizim. Asla 3 e 5 e bakmam. Adini duymadigim, bilmem ne lastigin yan sanayisiymis urunlere asla donup bakmam. Bedava verseler aracima takmam. Ayni lastik ile asla ama asla durumu, disleri ne olursa olsun 40000 km den fazla yol da yapmam.

En sevdiklerinizi tasidiginiz, binlerce lira para verdiginiz araclariniza lastik alirken  ufak hesaplar yapmayin. Toplamda bir depo benzin parasi kar yapacagim diye de uyduruk markalari kullanmayin...
aynı fikirdeyim küçük hesaplar yapılmamalı ancak bütçe olayı. 

fahri16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yardımlarınız sayesınde az önce kliksa dan 225 45 17 contı lastgımın siparişini verdim.   dot tarıhı hakkında bir bilgi yoktu ama sıkıntı olacagını pek sanmıyorum. greatt

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

fahri16 link' Alıntı:
yardımlarınız sayesınde az önce kliksa dan 225 45 17 contı lastgımın siparişini verdim.   dot tarıhı hakkında bir bilgi yoktu ama sıkıntı olacagını pek sanmıyorum. greatt

Güzel bir seçim yapmışsınız hayırlı olsun.

Michelin hp primacy güzel lastik ama en iyisi değil, giriş seviyesi Michelin lastiği ama Türkiye piyasasında mişlen olsun 100 lira pahalı olsun denilerek bütçesi geniş olanlar tarafından alınıyor. Parasını haketmeyen eski teknoloji bir lastik. Pilot serisi çok güzel onun fiyatı da çok uçuk.

ADAC test sonuçları
[img=584x600]http://i.imgur.com/PuuD7KW.png[/img]