Landirenzo hakkinda bilgisi olan arkadaşlar yardim

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ha bide omegas ve blukit diye sistemler var servis blu kiti takmıyor iki seçenek sunuyor omegaz yada opelin kendi kiti aralarındaki farkı sordum kullanılan takılan bütün parçalar aynı kalitede aynı marka sadece omegas da biz kendimiz yüklüyoruz proğramı opel kitte opel tarafından yüklü olarak geliyor dediler fiyat farkı olarak omegas 200 lira daha fazla

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectra b 1.6 gl aracıma blu kit takıldı 2000 devir civarında gaza yüklendiğimde devir yükselirken bir kez silkeleme yapıyor vites farketmiyor çok nadir ama can sıkıyor.. ilk takıldığında tekleme yaptığı için sistem temizliği yapıldı. bujiler ve kabloları değişti tekleme bitti. performans iyi. 40 lık simit tank var 35 litre aldı 67 tl lik gazla 220 km karma yol yaptım 1. ışığa düştü bitince bakacağım yakıta.. benim yaşadığım sorunu yaşayan varmı. servise gitmeden fikirlerinize açığım...teşekkürler

posion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßenimde aracımda var Landirenzo opel astra aracım mükemmel hiç düşünme derim ;)

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende blue kit taktırdım geçen hafta,çekişte sorun yok.tüketimi hesaplamadım daha...,
2006 zafira B

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar araçta lpg olmasına rağmen,durduk yere düz yolda giderken lpg göstergesi bip bip ötüyor mecbur benzine geçiyorum...

neden acaba?(blue kit var araçta)

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ilk landirenz taktırdıgımda aynı gun aynı hatayı verdi. bip bip yaptı. 20 tl ye 36 km yapmıştım. arkasından bi gaz yuklemesi daha yaptım oda km de 17 kurusa geldi. sanırım gaz oldugu halde boş sinyali aldı ilk anda. sonra topraldı. sende bi kaç kez yukleme yap gecer belki.

kirmastili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bursada landi renzo veya brc iyi işciligi olan lpg bayisi hangisi vectra c kasa aracima aktiracagimda tşk.

fth26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat Bey Merhabalar,

Bende de aynı araç var. LPG kiti taktırmayı düşünüyorum. Sizin görüşlerinizi alabilir miyim. Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? 100 km'de kaç lt LPG tüketiyor? Silkeleme oluyor mu? Genel olarak tavsiye eder misiniz?

Son olarak LPG kitini nerede ve ne kadara taktırdınız?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

hocam taktırdınız mı lpg bursada taktırdınız şse memnunmusunuz ve hangi otogaza. teşekürler

muysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar araçta lpg olmasına rağmen,durduk yere düz yolda giderken lpg göstergesi bip bip ötüyor mecbur benzine geçiyorum...

neden acaba?(blue kit var araçta)

+++++++++++

Bugün OPEL'i aradım Zafiraya LPG önermiyoruz dediler
Landi Renzo OLGUN LPG (Küçükyalı) opelin her moturuna takabiliyoruz, sorun yok dediler
BRC Opel, zafiralara tavsiye etmiyor, biz takmayız diyorlar

Çok kasmama rağmen 9.0 Lt yakıyor ( 34 krş) , LPG taktırsam 22 krş yakacak yaklaşık

Ayda 1200 km yapıyorum, 9 ayda çıkartıyor parasını

Bana bir akıl verin :)