Küçük, ucuz, hidrolik direksiyonlu araç...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aslında bir Palio var. 1.4 EL LPG'li 120.000 km'de. 6 parça boyalı. Şaseler sağlam.

Fiyat çok iyi. Bana 9.500'e gelecek. Araştırıyorum bundan uygunu yok gibi. Şeytan diyor yazı bekleme git al fakat kredi çekmem lazım. Değer mi diyorum.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında bir Palio var. 1.4 EL LPG'li 120.000 km'de. 6 parça boyalı. Şaseler sağlam.

Fiyat çok iyi. Bana 9.500'e gelecek. Araştırıyorum bundan uygunu yok gibi. Şeytan diyor yazı bekleme git al fakat kredi çekmem lazım. Değer mi diyorum.

İkinci eli sağlam olsun diyorsan Palio.
Satmak sıkıntı değil hallederiz diyorsan Ford Ka.
Serdar kardeşin link attığı Micra'da güzel abi, Nissan sonuçta Japon.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daihatsu sirion = toyota passo'dur.
Dersanede bir hocam doğum hediyesi olarak eşine almıştı şeker pembesini :D fakat sonra kendi aracı perte çıktı sirionu kullanmaya başladı renginden dolayı adamı hala hatırlarım :D
az yakıp çok kaçıyordu. 1 2 defa kullanmıştım parça sorunu olmaz en kötü toyotaya gider parça talebinde bulunursunuz kasko yaptırıp devam edersiniz :) palio ise tam bir facia ama 1.2 16v palio go hariç. ablamda var enişte bey perte çıkarttı tır dorsesi çarptı sağlam çıktı arabadan toplattı hala biniyor çok az yakıyor diye...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Uzakdoğu'dan uzak durayım diyorum. Suzuki, Nissan, Daihatsu v.s. güzel ama yedek parça düşündürüyor.

Palio'nun piyasası kesinlikle daha iyi. Fakat bir yandan da gözümüzde kalmasın zaten alıp hemen satmayacağımıza göre KA olsun diyorum. Palio'yu iki günde KA'yı iki haftada satarım, ne yapayım.

Zaten yol tutuş, sağlamlık, konfor v.s. herhangi bir şey beklemiyorum. Altı üstü 3 km yol.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Başka şehirden de olabilir. Neden olmasın? Gaziantep'te bir hayli ilan var.

Aslında benim derdim araç bulmak değil. Bir şekilde temiz bir araç bulunur.

Önemli olan KA hakkındaki düşünceleriniz. Beklentilerimi karşılar mı? Bir de dört ayaklı insanlar tarafından çok rahatsız edilir mi?

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok be abim niye rahatsız edilsin yahu.
İlgi çekici bir araba olabilir ama, rahatsız edilme olacağını düşünmüyorum.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ne bileyim ya, bir arkadaş başka bir şehir için konuştu. Özellikle de içinde bayan olunca rahatsız ediyorlarmış. Burada öyle bir şey olacağını sanmıyorum ama yine de sorayım dedim. Mesela Tigra için dönen lafları bilirsiniz. Onun gibi bir saçmalık olmasın bu araçta.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ford ka uzun yolda çok tacize uğrar :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi benim amcam bir ara kullanmıştı.. 1.3 Ford KA..Hatta düğüne gitmiştik araçta 4 yetişkin 1 çocuk köpek gibi gidiyordu af buyur :D Tacizi bilmem ama uzun yolda kamyon otobüs ya da tır geçince sağından solundan; araç ıslak zeminde yoldan çıkma tehlikesi yaşatıyor..Yüzüyor gibi yani uzun yolda..Tabi sınıfı ve çapı itibariyle normal karşılanabilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...