Küçük bir kaza...

ersinyaprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Küçük bir kaza...

Peki arkadaşlar autoking mi yoksa servise mi gideyim ?

kizilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

3-4 gun önce 15 yaslarında bir kız çocuğu iftar vakti benim aracın sağ arka kapısına bisikletiyle beraber düştü sonuç hüsran ertesi gün gittim hemen yaptırdım eskisi gibi oldu eğik çizik binmektense yaptırmak daha iyi zaten olan olmuş geçmiş olsun

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gözünüze takılır orası hocam. arkadaşlara katılıyorum . polisaj ile baya toparlar. gerisi kücük  rötüşlerle hallolur. canınız sagolsun .gerisi boş.araba bu. olacak elbet

ersinyaprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün önce Autoking'e gittim. Arkadaş inceledi baktı. Çamurluktaki boya çarptığım arabanın boyasıymış bu arada, beni çok sevindirdi bu. Tampon ise boyanır dedi çünkü onu kanırtmışım biraz :D Kaskodan mini onarım kapsamında kasko delinmeden yapılacağını söyledi. Sonra servise gittim. Orda da çamurluktakinin diğer arabanın boyası olduğunu ve tamponun boya gerektirdiğini söylediler ama kasko delinir mini onarım bizde yok dediler. Usta kaskoyu hiç deldirme 150 tl ye yapılır dedi. Kaskoyu yaptırdığım sigortacıyı aradım. O da bu durumu doğruladı. Yani servis de Autoking de aynı şeyi yapacaklar ama serviste kasko delinir Autoking'e yaptır dedi. Yarın sabah 8 de Autoking'e gideceğim. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Yapıldıktan sonra before/after resimleri koyarım.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ersinyaprak link' Alıntı:
Bugün önce Autoking'e gittim. Arkadaş inceledi baktı. Çamurluktaki boya çarptığım arabanın boyasıymış bu arada, beni çok sevindirdi bu. Tampon ise boyanır dedi çünkü onu kanırtmışım biraz :D Kaskodan mini onarım kapsamında kasko delinmeden yapılacağını söyledi. Sonra servise gittim. Orda da çamurluktakinin diğer arabanın boyası olduğunu ve tamponun boya gerektirdiğini söylediler ama kasko delinir mini onarım bizde yok dediler. Usta kaskoyu hiç deldirme 150 tl ye yapılır dedi. Kaskoyu yaptırdığım sigortacıyı aradım. O da bu durumu doğruladı. Yani servis de Autoking de aynı şeyi yapacaklar ama serviste kasko delinir Autoking'e yaptır dedi. Yarın sabah 8 de Autoking'e gideceğim. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Yapıldıktan sonra before/after resimleri koyarım.

Geçmiş olsun tekrar. Sevindim sizin adınıza :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ersinyaprak link' Alıntı:
Bugün önce Autoking'e gittim. Arkadaş inceledi baktı. ևamurluktaki boya çarptığım arabanın boyasıymış bu arada, beni çok sevindirdi bu. Tampon ise boyanır dedi çünkü onu kanırtmışım biraz :D Kaskodan mini onarım kapsamında kasko delinmeden yapılacağını söyledi. Sonra servise gittim. Orda da çamurluktakinin diğer arabanın boyası olduğunu ve tamponun boya gerektirdiğini söylediler ama kasko delinir mini onarım bizde yok dediler. Usta kaskoyu hiç deldirme 150 tl ye yapılır dedi. Kaskoyu yaptırdığım sigortacıyı aradım. O da bu durumu doğruladı. Yani servis de Autoking de aynı şeyi yapacaklar ama serviste kasko delinir Autoking'e yaptır dedi. Yarın sabah 8 de Autoking'e gideceğim. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Yapıldıktan sonra before/after resimleri koyarım.

Geçmiş olsun, Sizin adınıza çok sevindim  greatt

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Gelmiş geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın. :)

mell35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, Allah büyüğünden korusun.

ersinyaprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar araba bir gün Autoking'de kaldıktan sonra bugün teslim aldım. Yapılan işten memnun kaldım. Çamurluğa hiç dokunmamışlar. Sadece tampondaki o hasarlı yer boyanmış. Herhangi bir ton farkı filan göremedim orijinal gibi duruyor. Mini onarım kapsamında yaptırdım bir masrafım olmadı. İlgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Böyle küçük bir kaza da olsa Allah kimsenin başına vermesin.

Bu da son hali:

[img=359x600]http://i.hizliresim.com/Z21D2Z.jpg[/img]

[img=359x600]http://i.hizliresim.com/PvEqvN.jpg[/img]