Küçük bir kaza...

ersinyaprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef geri geri gelirken bir anlık dikkatsizliğim sonucu arabayı başka bir arabaya vurdum. Resimlerden de anlaşılacağı üzere çok önemli bir şey değil, önemli olan can sağlığı. Ama yine de insanın morali çok bozuluyormuş, baktıkça içim cız ediyor. Ne önerirsiniz arkadaşlar ne yapayım? Yarın servise gidip bir göstereceğim.

Bunlar da resimler arkadaşlar, hemen eve gelince çektim. Biraz tampondan biraz da çamurluktan boya kalkmış. İçe göçme yok.

[img=359x600]http://i.hizliresim.com/nYPo45.jpg[/img]

[img=359x600]http://i.hizliresim.com/GbnXjV.jpg[/img]

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: Küçük bir kaza...

cok geçmiş olsun kücükte olsa can sıkıcı bir durum Allah daha beterinden saklasın

orhan123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar, Geçmiş olsun öncelikle. Benzer bir durum benim de başıma gelmişti. Gerçekten insanın içi cız ediyor. Birçok kişi yaptırma demişti bana aracın boşuna boyalı olacak diye, fakat aracı her gün böyle görmek beni üzüyordu, fotoğrafları da mevcut olduğu için ben de yetkili serviste mini onarım kapsamında yaptırdım. Yesyeni oldu. Size de yaptırmanızı öneririm her gün içiniz acıyacağına, sonra unutuyorsunuz bile. Ama fotoğrafları elde bulundurun.  

ersinyaprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
cok geçmiş olsun kücükte olsa can sıkıcı bir durum Allah daha beterinden saklasın

thnxx

ersinyaprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orhan123 link' Alıntı:
Merhabalar, benzer bir durum benim de başıma gelmişti. Gerçekten insanın içi cız ediyor. Birçok kişi yaptırma demişti bana aracın boşuna boyalı olacak diye, fakat aracı her gün böyle görmek beni üzüyordu, fotoğrafları da mevcut olduğu için ben de yetkili serviste mini onarım kapsamında yaptırdım. Yesyeni oldu. Size de yaptırmanızı öneririm her gün içiniz acıyacağına, sonra unutuyorsunuz bile. Ama fotoğrafları elde bulundurun.  

Yok zaten yarın ilk iş servisteyim, yaptırmadan duramam baktıkça kızıyorum kendime. Sağolun.

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

Göçük yoksa ince bi pasta polisaj sonrası rötüş ile hallolur. Boyaya gerek yok bence. Bi de üstüne cila atarsınız. Mis gibi olur, Takmayın kafanıza.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun.
Allah beterinden korusun.

ersinyaprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugra_06 link' Alıntı:
Çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

Göçük yoksa ince bi pasta polisaj sonrası rötüş ile hallolur. Boyaya gerek yok bence. Bi de üstüne cila atarsınız. Mis gibi olur, Takmayın kafanıza.

Sağolun

onur.ckmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun can sıkıcı bir durum..