Kötü koku

gungoro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polen filtresinden sonra biryere buzdolabı koku giderici koyun.(Hava kanalı olabilir).Ben öyle çözdüm..

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polen filtresini değiştirince koku azalıyor fakat tamammen gitmiyor ,ayrıca polen filtresine koku sıkmayın belli bi süre sonra cok kotu kokuyor

aker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polen filtresini değiştirince koku azalıyor fakat tamammen gitmiyor ,ayrıca polen filtresine koku sıkmayın belli bi süre sonra cok kotu kokuyor

+1 kesinlikle katılıyorum. O sıkılan kokularda belli bir süre sonra bakteri üretiyor :)

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Ne bakteriymiş yauu..

Autoshow un bu sayısında konuyla ilgili uzuun bir makale var..;)

dergi ofiste kaldı yanımda olsaydı alıntı yapardım..

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok arkadaşlar polen filtresi bir noktadan sonra işe yaramıyor. Kendi aracımdan biliyorum...

Bu konuda klima kullanımı için bana verilen tavsiye;

Araçı park edeceğiniz yere yaklaştığınız zaman kompresörü durdurmak ve havalandırmayı bir süre daha çalıştırmak.

Yararı ise şuymuş;
Peteklerde oluşan nem yoğuşma nedeniyle bakteri oluşuyor. Bunu engellemek için klima kapandıktan sonra havalandırmanın bir süre daha çalıştırmaya devam ettirilmesi ile peteklerde kalan nem - yoğuşmanın yok edilip bakteri üremesine engel olmak.

Umarım anlatabilmişimdir. :)

Ancak nedense bundan önceki aracımda ( Tempra 2.0 IE) kesinlikle bu tür bi olaya dikkat etmiyordum ve koku da yoktu.
+1 benden:good: :rock