Klimadan gelen koku ve yetersizliği hk.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Klimadan gelen koku ve yetersizliği hk.

İmzamdaki araç ilk çalıştırmada hareket etmeden beklerken soğuk hava gelmesi 1 dk kadar sürüyor. Araç yürüyüp tam anlamıyla soğuttuktan sonra ışıklarda filan dururken performansını kaybetmiyor. Büyük ihtimal arkadaşların da dediği gibi klima gazınız az basılmış yada sistemde kaçak var (bana kaçak yok gaz az gibi geldi). İsterseniz serviste gaz bastırmayı deneyin garanti kapsamında çok yokuş yaparlarsa bir klima servisinde tekrar gaz basılsın düzelecektir %99.

Koku olayı geçmişte aynen anlattığınız şekilde bazı araçlarımda yaşadım ancak şu anki bir yıldır kullandığım araçta bunu yaşamadım. Çok eskiden Würth'ün polen filtresini söküp havalandırmadan dolaştırılan bir spreyi vardı onunla koku sorununu gidermiştim. Aynı şekilde Stac Italy ve Carpex marka spreylerde piyasada mevcut. Sanırım bu koku rutubetle alakalı bir durum. Bir de bir keresinde bu kokuya dayanarak camı açarak bir kaç saat klimayı açmadan kullanmıştım sürkülasyon yapa yapa kokudan kurtulmuştum. Denenebilir dayanabilirseniz. Koku azalıyor zaten bir süre sonra.