kocaeliden selamlar

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bu iş böyle gider artık hocam benden söylemesi :) Benim ilk aracım 2008 yılındayken 97 vectraydı. 2010 yılında megane hb aldım. 2013 yılnda insignia ile geri döndüm 2014 yılında astra ile yola devam dedim :) Kısmetse subap sorununa rağmen lpg taktırıp yoluma devam etmeyi düşünüyorum :)

• Beğen
Tepkiler: sekolii1841

sekolii1841

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu iş böyle gider artık hocam benden söylemesi :) Benim ilk aracım 2008 yılındayken 97 vectraydı. 2010 yılında megane hb aldım. 2013 yılnda insignia ile geri döndüm 2014 yılında astra ile yola devam dedim :) Kısmetse subap sorununa rağmen lpg taktırıp yoluma devam etmeyi düşünüyorum :)
Banada öyle geliyor valla abi yanlız şu cd 30 mp3 ile anlaşamıyorum bir türlü benden önceki arkadaşın cd cide yaptırdığı mp3 cdsini cayır cayır okuyor ben 10 15 cd harcadım bir türlü okutamadım lensle ilgili bir problem olsa dicem bazı cdleri neden okuyor anlamadm ..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen kullandığınız kayıt formatında bir problem mevcut. Özellikle youtubeden vs mp3 indiriyorsanız dosya formatına iyi bakmalısınız gerçekten mp3 mü ?

sekolii1841

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen kullandığınız kayıt formatında bir problem mevcut. Özellikle youtubeden vs mp3 indiriyorsanız dosya formatına iyi bakmalısınız gerçekten mp3 mü ?
Evet abi mp3 olarak yazıyorum olmuyor muhtemelen şu uyguna satılan ekranlı sistemlerden alıcam pek güvensmiyorum ama nevcox flan markalarda 500 600 tl ye satılan ürünler mevcut siz önerirmisiniz hemde usb girişi falan var ne dersiniz .

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Necvox alıp güvenle kullanabilirsiniz. Hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Bizim J kasalarla nerdeyse % 100 uyumludur. H kasa için biraz araştırma yapmanızı öneriyorum.

sekolii1841

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Necvox alıp güvenle kullanabilirsiniz. Hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. Bizim J kasalarla nerdeyse % 100 uyumludur. H kasa için biraz araştırma yapmanızı öneriyorum.
H kasa için sadece saat kısmında ayar yapılanıyormuş sanırım tekrardan araştıracm bi kaç farklı marka buldum 500 750 lira civarlarında 4x50 watt ses çıkışı destekler yazıyor orta düzeyde kaliteli ses alabilirmiyim öyle bangır bangır müzik dinleyen biri değilim . Şu an araçtaki orjinaller bile yetiyor aslında

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Orjinal sistem tatmin ediyorsa aşağı yukarı aynı kalitede müzik dinleyeceksiniz. Olayı bu şekilde düşünelim. Amfi vs olmadan temiz ses, yüksek ses müzik hikaye :)

• Beğen
Tepkiler: sekolii1841

chrn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba. cosmo araçta ön arka park sensörlerini gösteriyormu acaba.

chrn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekran görüntülerine ait görsel paylaşabilir misiniz acaba (klima kontrolünde, kapı açılışında ve geri görüş kamerasında park sensörleri gösterimi gibi). inanın net.de bu cihaz satışı oldukça çok ama butarz bi paylaşım bulamadım. Birde sizin aracınızda cosmo olduğu için soruyorum ojinal usb ve aux kısmını yine kullanabiliyor muyuz acaba. Cevabınızı bekliyorum yardımcı oalursanız cok sevinirim.