Klima Gazı

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet kış aylarında fazla klima kullanmıyoruz hepimiz ve bende bu kış ara ara açtım klimayı ama buna rağmen klima istediğim soğutmayı şu günlerde vermiyor 2013 Eylül ayından bu zamana oldukça memnundum klimanın sıcak ve soğuğundan ama şu günlerde yetmiyor.

ևözümü nasıl peki daha önce klima gazı bastıran oldumu ne kadar basılıyor bizim araçlara Dijital yada analog kilima olarak gazın seviyeside değişiyormu  fiyatı ne olur aşağı yukarı en önemisi ֖zel servis mi yetkili servis mi  011zaa

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Klima Gazı

Gazı hemen biter mi öyle kardeşim? Sanmıyorum. Hele ki senin aracın KM'si de çok düşük yani çok açıp gezmemişsindir diye tahmin ediyorum. Gazdan değildir. Bakımı dışarıda mı yaptırdın? Filtrenin markası nedir? (Eğer dışarıdaysa)

Corcik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen bir çocukluk arkadaşım geldi ziyarete kendimizi bildik bileli arabalarla içli dışlıdır bir çok araç değiştirdi, evlendikten sonra ekonomi yapmak için mitsubishi colt almış. dışarda bahar havası baktım klimayı çok aktif kullanıyor. bana da klimayı kullanmamzlık etme aç gitsin gaz eksilteceğine sorunsuz kullanırsın falan dedi. internetten baktım sonra genelde aynı kanıda millet yaz kış urun süreler kullanmamazlık etmeyin demişler. belki böyle bir şeydir.hiç kullanmıyorsanız 2 haftada en az 10 dk çalıştırın gibi.
yani denilen şu klimayı kullanmakla gaz eksilmez kullanmayinca gaz eksiltir.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kışın hiç açmadım ben yine soğutuyor ama eskisi gibi değil :) klima gazı bastıracağım bende bakımdan öncede iyi derecede soğutmuyordu kış çıktı çıkalı böyle müco

İsmail dediğin gibi kilimayı ara ara mutlaka kullanmak gerek

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Klima gazı sistemde kaçak yok ise, yıllarca kullanılır.

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mucahit arkadasımın dediği gibi filtreden olabailir. Eğerki sızıntı yoksa gaz azalmaz 2-3 yılda. Buyuk çoğunlukla Polen filtresi diye düşünüyorum. 

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım gibi bir bıraktım birdaha klimaya dokunmadım şubat sonuna kadar zaten aracı da çok az kullanan biriyim ben bu yüzden diye düşündüm aslında ama dediğiniz gibi olabilir mi filtrelerden vs Filitreler bile geçen haftaki bakımda tertemiz çıktı ama geçen hafta ki bakımdan öncede klima iyi soğutmuyordu.

ևok kötü değil soğutma ama eskisi gibi de dondurmuyor yani. Hiç soğutmasa dediğiniz gibi kaçak var diye düşünürüm ama soğutuyor eskisine nazaran şiddetli değil sadece hissedilir şekilde. Bende bunu kilimayı son 4-5 ayda hiç açmama ma bağlamıştım iyice aklım karıştı  005hihih

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Selamlar orhan, öncelikle geçmiş olsun benim arabAyı da geçen gün klimasini açtım eskisi gibi soğutmuyor. Bakımının da bir ay önce yaptım tüm filtreler değişti. Sanırım gazi azaldı ayrıca. Hafiften işlik sesi geliyor hafta sonu batırmayı düşünüyorum.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
Selamlar orhan, öncelikle geçmiş olsun benim arabAyı da geçen gün klimasini açtım eskisi gibi soğutmuyor. Bakımının da bir ay önce yaptım tüm filtreler değişti. Sanırım gazi azaldı ayrıca. Hafiften işlik sesi geliyor hafta sonu batırmayı düşünüyorum.

Kenan kardeşim konuya bilgilendirme yaparsan baktırdıktan sonra sevinirim bende fırsat bulunca götüreceğim kontrol için bende herhangi bir ses yok ama eskisi gibi soğutmuyor