...kızıma isim...

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorma hakan bu araba koltuklarının mecburi edilmesiyle fiyatlar aldı başını gitti...

bende araba yok dert de yok :)

ama arabayla taşıma icap ederse şimdilik çok ufak annesinin kucağında gider ileride de de oto koltuğu gibi bişey var onu kullanırız artık ama bu gibi durumlarda temiz kullanılmış 2. el bişey daha uygun olur sanırım çocuk sonuçta sürekli büyüyor ve yetmez oluyor bu gibi şeyler...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen dediğin gibi, kuzene güvenmiştim ben onun oğlan büyüdükçe ondan alırım böyle şeyleri dedim tam o da 2. oğlanı bekliyo :D

bi şekilde idare edicez de binbir çeşit binbir kalite var insanın kafası karışıyo
bu işin esnafları da uyanık, miilet baba oldum sevinciyle 3e 5e bakmam yavruma feda olsun diye düşündüğünden habire geçirmeye çalışıyo :rolleyes:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ersin, puset-ana kucağı falan filan bisürü ismi var, arabada nasıl taşımaya karar verdin kızını? sen şimdi az daha tecrübelisin ya sorarım sana ara ara :D

nası bişey almak lazım?

Konunun içeriği ile çok alakalı değil ama bu konuda tecrübelerimi paylaşmak istedim.Biz oğlumuz için cocuk arabası ile entegre olabilen puset aldık, reklam olmasın ama chicco ct-02 modeli, puseti evde ve arabada heryerde kullanabiliryosun.Sana tavsiye etmemin sebebi, ufaklık evde de pusette uyudugu için arabada yada misfirliğe gittiğinde, yada puseti bebek arabasına entegre ettiğinde hiç bir zaman ortam değiştirmiyor ve alıştığı yerde uyumaya devam ediyor.Puseti alıyorsun istediğin yere götürebiliyorsun, çocuk hiç hırpalanmıyor.Bizim oğlan boyu puseti aşana kadar pusette büyüdü :) sanada tavsiye ederim.

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen dediğin gibi, kuzene güvenmiştim ben onun oğlan büyüdükçe ondan alırım böyle şeyleri dedim tam o da 2. oğlanı bekliyo :D

bi şekilde idare edicez de binbir çeşit binbir kalite var insanın kafası karışıyo
bu işin esnafları da uyanık, miilet baba oldum sevinciyle 3e 5e bakmam yavruma feda olsun diye düşündüğünden habire geçirmeye çalışıyo :rolleyes:

evet o yüzden bende ya tanıdık birinden ya da sahibinden bizzat görerek temiz 2.el bişey almak taraftarıyım yoksa bizim etimiz ne? budumuz ne? 1000 liraya kadar araba koltukları var...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de ilgilendiğim cinsi oydu, teşekkürler Berker abi.

bu iş önemli acemilik büyük, tecrübeli abilerimizden yardım almadan olmaz :)

Ersin,oto koltuğunu almayı düşündüğün zaman haberleşelim, direk ithalatçısından almanın bi yolunu buldum sanırım. yardımcı olmaya çalışırım

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konunun içeriği ile çok alakalı değil ama bu konuda tecrübelerimi paylaşmak istedim.Biz oğlumuz için cocuk arabası ile entegre olabilen puset aldık, reklam olmasın ama chicco ct-02 modeli, puseti evde ve arabada heryerde kullanabiliryosun.Sana tavsiye etmemin sebebi, ufaklık evde de pusette uyudugu için arabada yada misfirliğe gittiğinde, yada puseti bebek arabasına entegre ettiğinde hiç bir zaman ortam değiştirmiyor ve alıştığı yerde uyumaya devam ediyor.Puseti alıyorsun istediğin yere götürebiliyorsun, çocuk hiç hırpalanmıyor.Bizim oğlan boyu puseti aşana kadar pusette büyüdü :) sanada tavsiye ederim.

benim de ilgilendiğim cinsi oydu, teşekkürler abi.

bu iş önemli acemilik büyük, tecrübeli abilerimizden yardım almadan olmaz :)

:good::good::good: