...kızıma isim...

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah analı babalı büyümeyi nasip etsin :)

teşekkürler....

erkekmiş tabi doktor ifade değiştirmezse sonradan :rolleyes:

ekimde görüşcez keratayla kısmetse :)

hayırlısı olsun hakan,allah analı,babalı,mutlu,sağlıklı ve huzurlu büyütsün...:)
çocuk doğana kadar bişey anlamıyorsun zaten ama doğunca her akşam eve gitmek için ayrı bir heyecan duyuyorsun.çok güzel bir duygu...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler....

hayırlısı olsun hakan,allah analı,babalı,mutlu,sağlıklı ve huzurlu büyütsün...:)
çocuk doğana kadar bişey anlamıyorsun zaten ama doğunca her akşam eve gitmek için ayrı bir heyecan duyuyorsun.çok güzel bir duygu...
sağol ersin,
tahmin edebiliyorum, şimdilik bişey anlamadım :) hanımın istekleri doğrultusunda hazırlık yaparak görevimi yerine getirmeye çalışıyorum :)
ben ismini buldum :D tek seferde, hanımın da çok hoşuna gitti, kısmetse Oğuz Kaan olacak oğlumun ismi.

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol ersin,
tahmin edebiliyorum, şimdilik bişey anlamadım :) hanımın istekleri doğrultusunda hazırlık yaparak görevimi yerine getirmeye çalışıyorum :)
ben ismini buldum :D tek seferde, hanımın da çok hoşuna gitti, kısmetse Oğuz Kaan olacak oğlumun ismi.

çok güzel,bahtı da ismi gibi güzel olur inşallah...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ersin, puset-ana kucağı falan filan bisürü ismi var, arabada nasıl taşımaya karar verdin kızını? sen şimdi az daha tecrübelisin ya sorarım sana ara ara :D

nası bişey almak lazım?