Bass Anfi Girişleri...

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu Daha Önceden Açıldımı Bilmiyorum ama opel Astra G Aracıma 1000w Magnat woofer Ve 1000w 4 Kanal Anfi arka bagaj üstünede pıoneer 2 tane kompenant Bağlıcam Bu nasıl olucak Orj Teyibinde Anfi Çıkışı Varmı Yoksa bunu nasıl yapıcaz Bi zararı olurmu olursa kablo fiyatlarını burdan araştırıcam ama Arabanın orj bozulmucak sanırım kabloların geçmesi için bi yeri delme kırma gibi bi işlem olmucak tesisatı çekmek kolaymı yapabilirmiyim kendim Arkada tüp var Tüpe Bi zararı dokunmaz sanırım sadece yer bakımından sıkıntı cekerim Alıcağım ses sistemi nasıldır başka güçlü ses alabiliceğim marka var mı bütce konusundan 500 liraya kadar bütcem war bu söylediklerim 430 liraya alıcam bağlatmasıyla beraber 470 civarı olucak sanırım kendim bağlamak istiyorum kendim bağlayamasam bile tanıdığım bilen kişiler var onlara bağlatabilirmiyim orj bozulması konusunda baya bi tereddütlüyüm cevremdekiler demle gibi işlemlerin olduğunu söylediler arabanın orj teyibinin anfi çıkışı yok mecbur başka teyip alıcaksın dediler bu konularda endişeliyim bana biri bu konuda yardımcı olursa çok çok sevinirim yarın allah nasip ederse alıcam sistemi yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sorduğun sırayla cevaplıyorum:)
orjinal ünitede amfi çıkışı yok.dönüştürücü kullanacaksın.ses çıkışların iso soket şeklinde.onları kesmen gerekir.yada yeni bir iso soket seti alıp orjinal ünitene takarsın ve o kabloları kesip dönüştürücüye bağlarsın.ben öyle yaptım.tüm kablolar 80 tl kadar birşey tuttu.ama hazır bir kablo setiydi.oto elektrikçide daha basit bir iso kablo da bulunabilir.
kendin yapabilir misin bilemem.elektronik bilgin varsa yaparsın tabi.ben kendi tesisatımı 2 arkadaşımla birlikte yaptım.ama kablolama işi biraz uğraştırıcı.tek başına yapman zor.
kullanacağın amfi hakkında bilgi vermemişsin o nedenle yorum yapmak zor.
kabloları geçirirken biryerleri kırıp delmeyeceksin ama birçok iç mekan parçasını söküp tekrar takman gerek.dikkat etmek lazım.
tüpe bir zararı olmaz.
bahsettiğin bütçelerle daha güçlü bir sistem kurman mümkün görünmüyor.
başka teyp almana falan gerek yok.yukarıda yazdığım gibi 30-40 tl lik bir dönüştürücüyle işini görürsün.

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Oktay Abi Sağolasın nasipse bugun alıp yarına yada pazar gününe bağlatırım birine ben uğraşmam bide bozarız falan :)

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ben Takıldığım yerde ö.m atarım sana daha kolay bi şekli yok sanırım başka konuyu değerlendiricek arkadaşlar yok sanırım neyse teşekkürler herkeze ;)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ö.m iyidir at tabi:D
yaz sezonu nedeniyle forum boş.