...kızıma isim...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bizde genellikle sevilen büyüklerin ismi konur başkanın ismi güzel mesela yelizcan

theaalper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim öncelikle analı babalı büyütsün...
ben EYŞAN ismini çok seviyorum ve allah bi kız evlat nasip ederse bu ismi koymayı düşünüyorum...
( EYŞAN )

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İrem=cennet bahçesi

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah analı babalı büyütsün benimde ağustosta bi kızım olucak allah nasip ederse..vatana millete ailesine dinine hayırlı sıhatli evlet versin diye hergün dua ediyorum.

isim olarak bizde cok araştırdık ama cok zor..

nisa:ismi kuranda kadın ile ilgili sure ve kadın demek bu hoşuma gidiyo.

hazal:listemde

ada:listemde

mediha:annemin ismi güzeldir

tuğce:cok hoşuma giden bir isim

yeğenlerimin isimleri:tuana idil,balın,ceylin,elif,zeynep,

isim kişide önemli..bazı isimler insanın liderlik özelliğini ön plana cıkarıyo öylede olmasını isterim

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sim kişide önemli..bazı isimler insanın liderlik özelliğini ön plana cıkarıyo öylede olmasını isterim
TAYYİP
SÜLEYMAN
NECMETTİN
HAYDAR
:)))))

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlayda

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elif-ırmak-irem-sıla-nehir-bahar-pınar :d

benim kızımın adı su sila. Ama inanın ki isminin hiç önemi yok iyi bir insan olsun,ahlah sağlık versin o mutlu olsun yeter.

bir de moda haline gelen isimler var, önüne gelen bu isimlere odaklanıyor ama modası geçince de çocuk haklı olarak isyan ediyor. çocuklarımız günü geldiğinde anne babasına neden bana bu ismi koydunuz sorusunu mutlaka soracaktır, o nedenle dikkatli olmakta fayda var. Babanın hoşuna giden isim annenin hoşuna gitmeyebilir, dedenin hoşuna giden bir isim büyükbabanın hoşuna gitmeyebilir. Bence kimse darılmasın üzülmesin, bir çocuk anne ve babanın ortak meyvası ise isim koyma önceliği de anne ve babaya aittir. Anne ve baba olarak sizler bir isimde uzlaşın, hatta burada önceliği onu 9 ay boyunca karnında, daha sonrada kucağında taşıyacak anneye verin.

allah analı babalı büyütsün.ilgin ismi çok beğendiğim bir isimdir. Adı ne olursa olsun;allah sağlığı,sıhhati yerinde anasına babasına, memleketine hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah.

benim 2 kızım var

elçin
irem

yeğenim ise

ecrin

allah analı babalı büyütsün hayırlı ugurlu olsun ilk kızınsa evine ilk nuru o getirsin kızın adı
ilknur olsun

cansu güzel isim kökü arapça ama elfida da benim çok hoşuma gider

selin
ceren
ecrin
allah analı babalı büyütsün...bu isimleri çok seviyorum nedense :)

allah analı babalı büyütsün :)
selay (ablamın ismi) :)
seray (cennet kapısı anlamı)
kızım olursa adını seray koyucam kendi adıma uygun :d:d:d

bizde genellikle sevilen büyüklerin ismi konur başkanın ismi güzel mesela yelizcan

abicim öncelikle analı babalı büyütsün...
Ben eyşan ismini çok seviyorum ve allah bi kız evlat nasip ederse bu ismi koymayı düşünüyorum...
( eyşan )

allah analı babalı büyütsün benimde ağustosta bi kızım olucak allah nasip ederse..vatana millete ailesine dinine hayırlı sıhatli evlet versin diye hergün dua ediyorum.

Isim olarak bizde cok araştırdık ama cok zor..

Nisa:ismi kuranda kadın ile ilgili sure ve kadın demek bu hoşuma gidiyo.

Hazal:listemde

ada:listemde

mediha:annemin ismi güzeldir

tuğce:cok hoşuma giden bir isim

yeğenlerimin isimleri:tuana idil,balın,ceylin,elif,zeynep,

isim kişide önemli..bazı isimler insanın liderlik özelliğini ön plana cıkarıyo öylede olmasını isterim

sim kişide önemli..bazı isimler insanın liderlik özelliğini ön plana cıkarıyo öylede olmasını isterim
tayyip
süleyman
necmettin
haydar
:)))))

arkadaşlar hepinize ilginizden dolayi çok teşekkür ederim söylediğiniz isimler hepsi güzel bazilari ailede var olan isimler bazilarida benim düşündüğüm gibi değil....

Savaş abi sana tamamen katiliyorum bu yüzden eşimle birlikte ince eleyip sik dokuyoruz ve karari tabiki birlikte vereceğiz ve inşallah ona en uygun ismi bulacağiz....

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zeynep-buse-ece-edanur-semanur

Allah analı babalı büyütsün.