...kızıma isim...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Biz hep harranliyiz abi...:(
Son zamanlarda bir de "KADER"ciler diye birileri türedi, bunlar kim ki, neci ki. Son günlerde başbakanımız sık sık bunlardan bahsediyor ama bahsederken de çok sinirleniyor. Koskoca başbakanı sinirlendirdiklerine göre bu kişiler çok kötü olmalılar :(.

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de zehra ismini severim.. Sizin seçiminiz de çok güzel.. Herşeyden önemlisi Allah size ve ülkemize hayırlı evlat olmasını nasip etsin..

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son zamanlarda bir de "kader"ciler diye birileri türedi, bunlar kim ki, neci ki. Son günlerde başbakanımız sık sık bunlardan bahsediyor ama bahsederken de çok sinirleniyor. Koskoca başbakanı sinirlendirdiklerine göre bu kişiler çok kötü olmalılar :(.

yok abi ben kaderci değilim...:d
başbakanimiz sağ olsun işine gelmeyen bişeyler olursa "kader" deyip olayi bitiriyor haşa "kadere inanmazsaniz dinden çikarsiniz" demeye getiriyor ,kendini başarili gördüğü durumlarda da biz yaptik bizim eserimiz diyor oysa kral çiplak ama bunu kendileri de BİLDİKLERİ HALDE dile getiremiyorlar... Elbet saf ve temiz bir çocuk gün gelip her ne pahasina olursa olsun "kral çiplak..!" diye bağiracaktir...

ben de zehra ismini severim.. Sizin seçiminiz de çok güzel.. Herşeyden önemlisi allah size ve ülkemize hayırlı evlat olmasını nasip etsin..
teşekkür edrim size de nasip olur inşallah...

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah anali babali büyütsün benimde 3.5 yaşinda bi kizim var ismini belinay koyduk peygamber çiçeği anlamina geliyormuş belinay

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arapça farsca olmasada çocuğum olsa ismini istanbul koyardım.

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
öncelikle adı ile yaşasın bahtı hep açık olsun, allah analı babalı büyütsün. allah banada nasip ederse bir kız evlat ismini kesinlikle ilçim koyucam. anlamı - (altın (değerli) sözlü sultan