Kızaran Jantlar İçin

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamamdır İbrahim abi kargoya veriyorum arabayı biraz maliyetli olacak ama değer :p :D

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

14.50 TL 'ye almıştım en son..

Araba yıkarken insanlar uzaylı görmüş gibi bakıyor..

teşekkürler ..bulaşık deterjanıda aynı görevi görüyor ..tabii jantlarda

bulaşık deterjanı metal parçacıklarını sökebiliyor mu :D

metal değilde yağları iyi söker :D

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbo buda senden gelsin benim en beğendiğim markadır;Armor All http://vimeo.com/10218627

sonax temizleme aşamasında işe yarıyor koruyucu değil tam olarak zaten elemanda uygulamadan önce bir detailer ve mf ile temizleme yapıyor.. sonax'ın güzel yanı metal parçalarından kurtulmamızı ve jantlarda oluşan mat gri görüntüyü yok etmemizi sağlıyor.. koruma yok yani..

Armorall wheel protectant değil mi bu abi? iyidir iyi ucuzdur da ama TR 'de yok malesef

aslında ortak alabiliriz abi ama nerden? :D

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonax temizleme aşamasında işe yarıyor koruyucu değil tam olarak zaten elemanda uygulamadan önce bir detailer ve mf ile temizleme yapıyor.. sonax'ın güzel yanı metal parçalarından kurtulmamızı ve jantlarda oluşan mat gri görüntüyü yok etmemizi sağlıyor.. koruma yok yani..

Armorall wheel protectant değil mi bu abi? iyidir iyi ucuzdur da ama TR 'de yok malesef

aslında ortak alabiliriz abi ama nerden? :D
Bunun köpük olanı var, tüpü mavi ben onu aldım denedim gayet güzel. Özelliklede kırmızı tüplü olan lastik köpüğü harika. nerde bulabileceğini sana tarif ederm üstelik fiyatıda çok komik.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
salim abi banada versene o linki bizim arabanın jantlar renk değiştiriyor sanki :D griden siyaha doğru :)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
salim abi banada versene o linki bizim arabanın jantlar renk değiştiriyor sanki :D griden siyaha doğru :)

sonax' ı kullan işte.. tam ilacın olacak şey bu eğer balata tozlarından kurtulamıyorsan.. bauhauss'larda tekzenlerde ve hb 'da satılıyor..

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et