kim evinde balik besliyo yardim...

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alısır tabıkıde yem vermeden ona bir işaret yapınki alıssın hareketsız kaldıgında yaparsınız yuzer yedıgını erıtır yoksa ölme rıskı var bu hayvanlar cok sabıt kaldıgı ıcın fazla yem vermeyın dıyorlar rahatından dolayıda yapıyor ama en cok es istedigi icinn yeni bir eş aldıgınızda da yanına koyduktan sonra bır gune kadar izleyin yem verdıgınde fln kavga edebılıyorlar erkek dişiyi öldurebılır ama gzl hayvanlardır ben onu heryere goturmustum koyardım bı pet şişeye kupa bardagına fln yazlıga köye fln gıderdık az yol cekmedı benımle ona ragmen 3 yıla yakın yasadı :)[/B]

masallah masallah sizin rahmetlide baya yasamis harbi harbi yasamis derken yol filan onlarida kattim :)... betta baligim oldu demistim onun yerine colisa baligi verdilerdi... simdi bakiyorumda 1 saattir yerinde durmadi masallah 6 7 defa zipladi suyun disina filan cikti yerinde durmuyo :) bazende hareketli davranirken birden ansizin sabit kaliyo :) suyun uzeri fanusun kenarlari butun baloncuk yeminide verdim azicik aksamada cok az...

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ha birde bi legene suyu koydum bekletmek amacli 1.5 gun oldu aksama fanustan bikac bardak su alip degistirsem nasil olur %25 ini filan degistirsem bekletilmis su ile... suda noturlestiricimi nasil biside var 20 litre icin 5ml koyulan bisi... adama sordum 22 damla 1 ml ediyo dedi aklinizda bulunsun herseyini tam yapmaya calistim suyuda beklettim aslinda keyfi cok yerinde bu yaziyi yazarken bile 2 defa zipladi :) ha birde 2 3 bardak degistiricem ya baligi sizce cikarmama gerek varmi?