Kaza yaptım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Vallaha bende anlamadım ki kasko ucuzundan olduğu için ugrastiriyorlar

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim aracım da kaskolu olduğu için ilk önce okkalı bir fatura çıkardılar, ben çıkan rakamı çok fazla bulduğum için onarımı kabul etmedim, rakamda direnirlerse aracımı başka yerde kendi imkanlarımla yaptıracağım dedim. Bunun üzerine parçaları kendim temin edeceğime dair benden beyan aldılar. Ben de parçaları kendim temin edip faturalarını teslim ettim, bu sayede onarım işlemini çok daha ucuza hallettim. Yetki ustalara verilince, aracın da kaskosu varsa, hele hele suçlunun da karşı taraf olduğunu öğrendiklerinde hiç acımıyorlar, basit bir şekilde onarılacak parçaların dahi sıfırını istiyorlar. Neymiş efendim nasıl olsa faturayı başkası ödeyecekmiş. :(

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracım da kaskolu olduğu için ilk önce okkalı bir fatura çıkardılar, ben çıkan rakamı çok fazla bulduğum için onarımı kabul etmedim, rakamda direnirlerse aracımı başka yerde kendi imkanlarımla yaptıracağım dedim. Bunun üzerine parçaları kendim temin edeceğime dair benden beyan aldılar. Ben de parçaları kendim temin edip faturalarını teslim ettim, bu sayede onarım işlemini çok daha ucuza hallettim. Yetki ustalara verilince, aracın da kaskosu varsa, hele hele suçlunun da karşı taraf olduğunu öğrendiklerinde hiç acımıyorlar, basit bir şekilde onarılacak parçaların dahi sıfırını istiyorlar. Neymiş efendim nasıl olsa faturayı başkası ödeyecekmiş. :(
Savaş bey sürekli sizi de rahatsız ediyorum ama aklıma takıldı belki bilirsiniz. Araç airbag açtığı için kemerler falan da değişti birde şoklama yapılacakmış beyin sanırım airbagler sıfırı ile değişti zaten başka yapılması gereken bi işlem var mi airbag için. Sonuçta hayati parça

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Savaş bey sürekli sizi de rahatsız ediyorum ama aklıma takıldı belki bilirsiniz. Araç airbag açtığı için kemerler falan da değişti birde şoklama yapılacakmış beyin sanırım airbagler sıfırı ile değişti zaten başka yapılması gereken bi işlem var mi airbag için. Sonuçta hayati parça

Torpido komple değişti mi? Beyin şoklama değilde belki yazılım ile kayıt silme gibi bir işlemdir. Ayrıca arabayı muhakkak bir rotbalans ve şase ustasına gösterin

mobil gönderi hatalar için affola...

NAZIM GÜLEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oncelille gcmis olsun. Deger kaybi parasi alabiliyormusunuz nerelere nasvurmaniz grrekiyo bu gibi durumlarda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oncelille gcmis olsun. Deger kaybi parasi alabiliyormusunuz nerelere nasvurmaniz grrekiyo bu gibi durumlarda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tek tarafli kazalarda deger kaybi odenmez. Deger kaybi karsi tarafin kusurlu olmasindan meydana gelen kazalarda ödenmektedir.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Torpido komple değişti mi? Beyin şoklama değilde belki yazılım ile kayıt silme gibi bir işlemdir. Ayrıca arabayı muhakkak bir rotbalans ve şase ustasına gösterin

Değişti komple. Yazılım sanırım bize sıfırlama şoklama dedi. Jant biraz eğilmiş düzeltildi travers düzeltilmiş bide burçlar değişmiş on takımda bisey yokmuş çok.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Bunu ilk defa duyduğum için yorum yapamam :(

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunu ilk defa duyduğum için yorum yapamam :(
Anladım aracı teslim aldık. Ancak şöyle bi sorum var. Eskiden kemer takılı olmayınca öterdi şuan otmuyor neden olabilir [MENTION=55730]olciyak[/MENTION] [MENTION=34830]mehmetcan[/MENTION]

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aklıma ilk gelen, kemer tokasındaki shivic i düz bağlamış yada shivic olmayan model takmış olabilirler,ekranda ışık yanıyor ise; sesin çıkması için buzzer tarzı birşey vardır onu takmamışlardır, servise söyleyin yada kasko şirketine bildirin araç tamamlanmadı diye