Kaza yaptım

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aklıma ilk gelen, kemer tokasındaki shivic i düz bağlamış yada shivic olmayan model takmış olabilirler,ekranda ışık yanıyor ise; sesin çıkması için buzzer tarzı birşey vardır onu takmamışlardır, servise söyleyin yada kasko şirketine bildirin araç tamamlanmadı diye

mobil gönderi hatalar için affola...
Nette araştırdım kemeri 9 kere takip çıkarınca aktif ya da pasif oluyormuş yaptım ötmeye başladı düzeldi. Başka sorun yoktur sanırım

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi kaza yaptık derdi hâlâ bitmedi Allah kimsenin başına vermesin. Şimdide hasar kaydı gözükmüyor tramere plakayi msj attim. Sadece çarpışma yazıyor oysaki tek tarafıydı. Hasar kayıt niye gözükmez? Kaskodan yapıldı sonuçta [MENTION=30869]ndipi[/MENTION] siz bilirsiniz

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bi kaza yaptık derdi hâlâ bitmedi Allah kimsenin başına vermesin. Şimdide hasar kaydı gözükmüyor tramere plakayi msj attim. Sadece çarpışma yazıyor oysaki tek tarafıydı. Hasar kayıt niye gözükmez? Kaskodan yapıldı sonuçta [MENTION=30869]ndipi[/MENTION] siz bilirsiniz

Yani benim bu sigorta şirketlerine ne aklım erdi ne de fikrim. Bir insan neden aracını kasko yapar? Başına olumsuz bir durum geldiğinde yanında sağlam bir şirket olsun beni mağdur etmesin diye. Ama sigorta yada kasko yapana kadar her şey sonra başına bir olumsuzluk geldiğinde vay efendim şudur budur. Bende sigortadan sıkıntı yaşadım. Ve bana sıkıntı çıkaran firmaları bende listemden hemen çıkardım.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Çarpışma yazan tarih sizin tarih mi? Aslında miktar yazmaması bir nebze daha iyi.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sonuçta refüje çarpma da bir çarpışmadır. Ama biz çarpışma deyince mutlaka iki hareketli cisim algılıyoruz. Elinizde aracın hasar durumunu gösteren resimler olduğu sürece bu tabirin de, hasar miktarının da aracı satarken sorun yaratacağını sanmıyorum.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani benim bu sigorta şirketlerine ne aklım erdi ne de fikrim. Bir insan neden aracını kasko yapar? Başına olumsuz bir durum geldiğinde yanında sağlam bir şirket olsun beni mağdur etmesin diye. Ama sigorta yada kasko yapana kadar her şey sonra başına bir olumsuzluk geldiğinde vay efendim şudur budur. Bende sigortadan sıkıntı yaşadım. Ve bana sıkıntı çıkaran firmaları bende listemden hemen çıkardım.
Sormayın ya gereksiz işler hep

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonuçta refüje çarpma da bir çarpışmadır. Ama biz çarpışma deyince mutlaka iki hareketli cisim algılıyoruz. Elinizde aracın hasar durumunu gösteren resimler olduğu sürece bu tabirin de, hasar miktarının da aracı satarken sorun yaratacağını sanmıyorum.
Valla bol foto var elimde ama bizim milleti biliyosunuz. Çarpışma o ise çarpma ne o zaman :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Halk dili denen bir şey vardır. Mesela LPG işlenmiş mi yoksa LPG işlenik mi? ;)

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halk dili denen bir şey vardır. Mesela LPG işlenmiş mi yoksa LPG işlenik mi? ;)
Lpg işli muayyer yürüyen sıkıntısız ahahaha