Kayseri de Opel Servisi Tavsiyesi (Özel)

DeepDiver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Kayseri için özel servis tavsiyelerinizi,memmuniyet ve şikayetlerinizi öğrenebilirmiyim..
:sorry:​

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baran otomotıv yenı sanayı ıhlamur koprusu altında

sahıbı mustafa abı
motor ustası kadır abı
elektrık ustası muharrem abı
benım ustam umit
gecekten son derece kalıtelı ınsanlar

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayseri sanayii sonunda maksimum oto.dursun usta.uslular oto camla kyoto otogazin yaninda.selamiMi söyle.BİZ 3 OPELCİ ARKADAŞ ORADAYIZ 2 YILDIR.Bİ SIKINTI YAŞAMADIK.omegaci komutanin selami var dersen bilirler.bak gözlemle.bi tart hoşuna giderse kararini ver.

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde Sanayii çıkışındaki işbankasının arkasında Opel MERKEZ OTO var. Mekanikçileri Yusuf usta diye biri, Oldukça profesyonel çalışıyorlar deneye bilirsin.

eses38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biz hepsini denedik maksimum otoda karar kildik.dursun usta opelin maradonasi.servis süper ikram süper.servis maksimum hizmet maksimum.gidin opelim net te gördük deyin alakadar olsunlar.

hakanaydın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam kayseride gidilebilecek güvenilir tek servis MAKSİMUM. YUKARDA BAHSEDİLEN DİĞER SERVİSLER KÖTÜ USTALAR YÜZÜNDEN DAĞILDI. tanıdığım ve gözüm arkada kalmadan çok sevdiğim arabamı emanet edip istediğimden daha çok ilgilenen DURSUN ve AYDIN ustaya abilerim kadar kefilim. ölümlü dünya memun kalmazsanız ahirette görüşürüz:))

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2004 den buyana Merkez oto dışında her serviste biraz mazim var :D
2004 e kadar sürekli servisteydim...

1 kez sınarda 1 kezde Ateş(maksimus) de motor yaptırdım. hatta en son ateşte aracı 3.2lt GTS motoru swapladım.

Servis de dahil Teknik bilgisi olan opel motorundan anlayan TAM bi usta göremedim ne yazıkki.

Maksimus ta Aydın topladı benim motoru, degişik bi çalışmaydı o yüzden çok ilgilenmem gerekti ve uzun zamanımızı aldı. Aydının eli gerçekten süper ve dursun ustada yılların tecrübesi var.

Sınar tamamen çırakların eline kalmış ustanın gözünü para bürümüş bi mekan, üstübünü yag pompasının borusunda unutmayı başaran ve yenı motoru yakmayı başaran biçogu vidayı eksik bırakan bi servis... Eee ustanın iyisi vida artırırmış :D Çıkma bölümü güzeldir ama Mehmet gayet uygun fiyatlara çımka parça satar öneririm ;)

Baran ???
Neredeyse servisten sonra aracımı ilk bakıma bıraktıgım yerdir motor işçiliginde bi sorun yaşamadım ama 2005de yenı yerlerıne geçtiklerinde kaputtaki çatlagı ve tampondaki çizikleri boyamaları için bıraktım arabamı, cüzdanımı konsolda unuttugum için 1 saat sonra tekrar gittigimde aracımla servis elemanı parçacıya gitmişti :s yarım saat sonra geldi eleman ve pişkin pişkin cevaplar verdi "yemedikya arabanı" die servis sahipleride usuleten kızdılar ama tatmin olmadım, arabayı almaya gittigimde kaputun komple boyanmazsa renk yapacagını söyleyen boyacı ustasıda kaputu hem alttan hemde üstten yarım boyamış :S sebebini sorunca önce inkar etti başka bi boyacı ustası getirince kabul etti ve tekrar boyayalım bırakta dedi... Kabul etmedim tabiiki boya için bıraktıgım arabamla başka araca motor parçası alınmaya gidilmiş ve tahaattüt edilen iş yarım yapılmıştı. Ramazanın verdigi stresle uzun süren bi kawga ettik, o akşam boyadıkları tamponu sadece yanlış vidayla tutturduklarından 120km ile arabanın altına düştü ve paramparça, bunun üzerine kendilerine boyanın yarısını ödeyecegimi o parayıda tamponun masrafından düşecegimi söyledim ve aradaki büyük farka ragmen tekrar talep etmedim. Mustafa abiyi sewerim ustalıgıda iyidir ama bu olaydan sonra tabiiki bidaha ugramadım.

Opel servisten geçen yıl ayrılan Orhan usta var, 10 yıllık opel motor ustasıdır ve son modellerde gayet bilgilidir.. Maksimusun 15-20mt ilerisinde köşebaşında. Ustalıgına gerçekten güvendigim birisi, kişilik olarakat çok temizdir. Geçen hafta bi arkadaşıma orasını tawsiye ettim hem fiyat hem işçilik olarak çogu yerden fazlasıyla memnun oldugunu söyledi. Bundan sonraki bakımlarda ve işlerimed ben Orhan ustayı tercih edicem.

Okuyan arkadaşlar amacım firmaları karalamak degil firmalar hakkında genel izlenimlerimi bildirmek.

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kayseride kaza yaptığım zaman auto king e gittik memmun kaldık sorun yaşamadık

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar MAKSİMUM oto ıhlamur köprüsünden sğa sanayiye gir ilk ışıklardan sola devam , o yol sonuna kadar dümdüz devam sağa dön hemen sola dön sağda uslular otocam ,kyoto otogaz maksimum oto yanyana . dursun usta ile kardeşi aydın var.