Kayseri de Opel Servisi Tavsiyesi (Özel)

DeepDiver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler tavsiyeleriniz için arkadaşlar...
Bir sorum daha olacak..Aracımdaki orjinal teyp (philips) kaseti bırakmıyor..arızalı yani..Bu iş için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

_ZENCİ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar diğer ustalari bilmem ama opkay' daki orhan usta gerçekten opel konusunda çok deneyimli. Adam zaten kayserinin tek master techi. Opel akademiyi başariyla bitirmiş. Nerden bildiğimi sorarsaniz amcam bir hasarli vec-c aldi araç kaporta hasarliydi. Yaklaşik bir ay kadar aracin kaporta ve boyasi sürdü(dönmez kaportada). çalişarak gelen araba daha sonra çalişmamaya başladi.kayseri sanayisindeki birçok ustayi getirdik. Gerçekten hepsi taninmiş olmalarina rağmen hiçbiri sorunu çözemedi. En son içlerinden bir tanesi orhan ustayi tavsiye etti. Bahsedilen 3 - 4 ustanin yapamadiğini iki saat içinde halletti. Gerçekten teknik olarak hepsinden daha üstün olduğunu düşünüyorum. Yolunuz düşerde ugrarsaniz farki sizde göreceksiniz. Yeri çok basit aslinda yeni stadin tam karşisinda köşe başinda op-kay opel özel servisi. Ayrica orhan ustanin bir özelliğide opelden başka hiçbir araca bakmiyor. Ben tavsiye ederim. Gerİsi size kalmiş.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baran otomotıv yenı sanayı ıhlamur koprusu altında

sahıbı mustafa abı
motor ustası kadır abı
elektrık ustası muharrem abı
benım ustam umit
gecekten son derece kalıtelı ınsanlar

Bende 2 senedir sürekli barana götürüyorum ve kayserideki bir cok opellerin plakalıklarınada bakarsanız baran yazar sorun yasamadım

aydın80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusuf usta merkez otodan ayrılmış arkadaşlar.
ben daha önceleri merkez otoya giderdim,maximum oto dursun ustanın iyi olduğunu söyleyen çok opelci arkadaşım var.bundan sonra arıza yaşarsam bende maximum otoyu ziyaret edecem

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar , birde tokgöz oto'yu deneyin. mustafa usta.ben memnun kaldım.gerçi gt aracımda büyük sorun yaşamadım bu güne kadar ,inşallah sizde yaşamazsınız.

_ZENCİ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ! daha öncede yazdim yine tekrarliyorum kayseride tek opelci varsa oda opkaydaki orhan ustadir.

abi adam kayseride bu işin eğitimini almiş tek opelci.

sizin bahsettiğiniz ustalara bile sorabilirsiniz onlarda tavsiye edecektir. çünkü içinden çikamadiklari işi orhan ustaya soruyorlar ben buna canli olarak şahit oldum. Gerisi size kalmiş.

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Orhan usta nerede kardeş..?

_ZENCİ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orhan usta nerede kardeş..?

yeni stadin tam karşisinda op-kay otomotiv. Eski muayene istasyonunun arkasinda köşe başi. Git memnun kalmazsan görüşelim.

Son düzenleme:

kboran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ! daha öncede yazdim yine tekrarliyorum kayseride tek opelci varsa oda opkaydaki orhan ustadir.

abi adam kayseride bu işin eğitimini almiş tek opelci.

sizin bahsettiğiniz ustalara bile sorabilirsiniz onlarda tavsiye edecektir. çünkü içinden çikamadiklari işi orhan ustaya soruyorlar ben buna canli olarak şahit oldum. Gerisi size kalmiş.

evet opkay hafta sonu ordaydım ve usta tek kelime ile USTA.