Kayseri de Opel Servisi Tavsiyesi (Özel)

ahmetc669

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 15 senelik opel binicisi olarak merkez oto ateş oto baran otoyu denedim en sn maximumda karar kıldım dursun ustayıda ateş otodan tanırım iyi ustadır orhan ustanında methini duydum ikside komşu eski muayene istasyonu yanında sorunu görüşüp öyle kararınızı verin

erciyes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende aracımı aldım alalı OPKAY daki Orhan ustaya götüğrürüm aracı bırakırım hiç gözüm arkada kalmaz, gayet bilgili ve ilgili ustadır tavsiye ederim. Aracımın LPG sinde sorun vardı geçen gün arkadaşıma sormuş ne yaptı LPG yi halletti mi diye o kadar ilgilidir.

erciyes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aralar yine OPKAY a uğrayacam gibi :)

astra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kayseri dışındayım senede 2-3 defa kayseriye gidiyorum ve aracımı 3 yıldır baran harici kimseye güvenmem

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla iyi bir servis istiyorsanız opkay özel servisine götürün orhan usta ve alper beyi yetkili servise gidenler hatırlayacaktır...
sadece opellere bakıyorlar yani biz her araçtan anlarız düşünceleri yok...
kesinlikle tavsiye ederim...

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadslar bizde ates otomotive giderdik orda orta yaslarda sakkallı bir abi vardı sonra biz gls yi sattık 7 ay arabasız kladıktan sonra yeniden gittik ama bu sefer o abi yok tu cıkmıs nereye gitmiş ögrenemedik dursun dedginiz o abimi yoksa ismi erdoganmıydı şimdi sabıra gidiyoruz onlarda fena degil :)

P

pilot01

Bilgi Girilmemiş
herkes birşey yazmış demekki herkesin bir ustası var En iyisi arkadaşlar orjinal servisi biraz pahalı ama en azından orjinal parça kullanılıyor satarken de alırkende şunu biliyorsun servis bakımlı ne olmuş ne bitmiş aracın başından ne geçmiş herşey kayıt altında artı yaptıkları iş garantili

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
İş garantili ama aynı yerden arıza verince adamlar kabul etmiyor kullanıcı hatası diye yeniden parça, işçilik fiyat yükle babam yükle.

En iyisi parçay dışarıdan sen alıcan (orjinalini), işçiliğe de pazarlık edip servise taktıracaksın.

Yoksa servisten ayrılan özel servislere taktıracaksın.