Kayseri de Opel Servisi Tavsiyesi (Özel)

dilaverer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MAKSİMUM da MAKSİMUM derim ben. DURSUN da DURSUN derim ben. AYDIN da AYDIN derim ben. Gitmeyen varsa ihtiyaç duyunca gitsin ustalık 10 da 10 derim ben...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önden çukurlarına girince yada kasislere bi ses geliyor yarın bilgin rotbalansa gidecem bi öndüzenden iyi anlıyorlar.

adrenalin876

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
op-kay olaya bak şimdi adamlar randevulu çalışıyor.....birinde gittim 1 hafta sonra gel diyor....Korna çalmıyordu eleman cimin değişecek dedi..bende bay bay dedim...baran fiyatları malum adam kazıklamaya yer arıyorlar...deniz diye bir eleman var aslında iyi eleman ama fiyatt sorunlu..herneyse benim kayserideki sanayi olayını şöyle hallediyorum...

eğerki sorunum yazılımsal ise servise gidiyorumm...elektirik problemim varsa meşhur bir eleman var sadece opel elektiriğine bakıyor baran otoya varmadan solda tabelası felan afili bir yer herneyse oraya..gerçi pek fazla sorunum olmuyorda intercooler'ı temizletim mesela onun için çözümüm 60 liraya tamponu rastgele bir yerde söktürttüm intercoler'ı rastgele radyatörcüde temizlettim deliğini kaynattılar... 100 liraya mal oldu...

demek istediğim arkadaşlar en iyi usta sizsiniz aslında önemli olan işten biraz anlamak baran oto tamponu sökmeye 100 alırız dedi bu arada.

ahmetc669

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlarında yazdığı gibi kayserideki ustalar içinde en kaliteli olanlar maximum dursun usta ve opkay orhan ustadır ikiside komşu eski muayene istasyonu arkası mercedes servisinin yanından girdiğinizde göreceksiniz eski model araçlarınızda dursun usta daha tecrübelidir orhan ustada yeni model araçlarınızda servisten enson ayrıldığı için daha bilgilidir diye düşünüyorum diğer bahsedilen ustaları denedim memnun kalmadım arızayı bilemedikleri için bana fuzuli toplamda 1200tl parça masrafı çıkardılar

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni stadin tam karşisinda op-kay otomotiv. ağrıda görev yapmaktayım, aracımı kayseriye gittiğimde opkaydan başka yere götürmem. hem güleryüzlülükleri olsun hem de fiyatlar olsun kesinlikle tavsiye ederim. güvenilir ustalar..

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Barandan ayrılma Kadir usta geçen sene yeni bir yer açtı kendine bende hep oraya gidiyorum, Opkay a gidiyordum önceden hatalı yere dingil burcunu değişip üstüne 150 ytl alınca bir daha uğramadım ses kesilmedi dediğimde kendi hataları olduğunu kabul etmediler kapıları sökmeye tavanı sökmeye kalktılar sesi barandan ayrılma kadir usta buldu tabla burcuymus.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Op-kay'a buradan okudugum ve tavsiyeniz uzere 3 ay once gittim. Bidaha Allah düşürmesin önünden geçmem.
2.5 aydır bir kaput amartisörünü getiremeyen ve istedik kargoda vs gibi kıvıran adamlardan ne adam olur ne servis olur.

tamersen06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Kayseri'de resmi servis kadar usta sıkıntısının başka bir yer yok herhalde. 2001 1,6 opel comfortum var. rölanti 3-4 binde çalışıyordu. herkes (isim vermiyorum çünkü herkese göre kendi ustası çok iyi.) yok rölanti motoru yok kelebek temizlenecek dedi. hatta merkez oto üstüpü ile kelebeği üstünkörü temizledi. tamam oldu dedi fakat sanayiden çıkmadan araba yine aynı sorunu çıkardı. servise gittim. servis 1,500 Tl bir hesap çıkardı. başka ustalar ise lpg ile alakalı olduğunu söylediler. (fakat araba benzinde de aynı problemi yaşıyordu. neticede sözü fazla uzatmayım Opkay, yeni stadın karşı tarafına düşüyor. Orhan usta, motor suyu sıcaklığını gösteren sensörü değişti (sadece 30 tl'ye) ve araba değişti. bu sadece bir örnek. o yüzden gözüm kapalı Opkay orhan Usta Derim. Orhan Usta beni görse tanımaz bile ama bütün sıkıntılarına rağmen opeli seven biri olarak Orhan Usta'yı tavsiye ederim.)

KADİR CAN GÖKALP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sınar opel

aracım 2008 corsa d yeni aldım aldıktan 1 hafta sonra tekleme arızası oluştu kaç yere gittiysem halledemediler sonunda sınar opel servise gittim allah razı olsun polat ve uğur usta 1 saat sonra hallettiler. birdaha başka yere gitmem.