katalizör iptali, fiyat ve teknik destek

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bu egzostçuların en büyük numarası abiler sakın kanmayın bende egzost ucu için gitmiştim .başta yemedim ama adam bi saat dil döktü en son söktürdük yerine düz boru çekti sonra öğrendimki yenisi 1500 tl imiş temiz çıkmalarıda 500-600 ediyormuş benim araç 60.000 de idi .iptal ettirseniz dahi egzostcuya bırakmayın yerine kaliteli bir susturucu taktırın tüv muayaenede kontrol ediyor.

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende direk boru var lamba neyide yakmıyor kat mat hakgetire

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgi yarım kalmasın konunun devamını yazıyorum...

katalitik konvertörü söküp yerine susturucu takınca Zırıltı sesi geliyordu bide araç ilk çalıştırıldığında (soğukken) bağırıyordu.

dayanamadım 250 TL mi neydi yan sanayi katalitik konvertör taktırdım geniş boğazlı hem maksimum geçişe izin veriyor hem de katalitik işini yapıyor. egsozcu buna "spor tip katalitik konvertör" diyor kendince :)
1 seneyi geçti tık yok tavsiye ederim.

ayrıca izmir'de iyi bir egsozcu arayan varsa özelden yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:

karakaya83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşim iptal ettir yerine düz boru taktir susturucu takmana gerek yok arabani sikar susturucu kat siz daha iyi gidersin

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu egzostçuların en büyük numarası abiler sakın kanmayın bende egzost ucu için gitmiştim .başta yemedim ama adam bi saat dil döktü en son söktürdük yerine düz boru çekti sonra öğrendimki yenisi 1500 tl imiş temiz çıkmalarıda 500-600 ediyormuş benim araç 60.000 de idi .iptal ettirseniz dahi egzostcuya bırakmayın yerine kaliteli bir susturucu taktırın tüv muayaenede kontrol ediyor.

eski konu ama tüv kat iptaline bişii demiyor. yada bana denk geldi... corsam iptal ile geçti...

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu eksozcular içinde(geneli olarak konuşmuyorum)harbidende çok çakalları var, 2.sanayidemi 3.sanayidemi ne,benim bi arkadaşta bmw var götürüyo arabayı eksozcuya,eksozcu diyo abi bu susturucu tıkanmış(susturucunun içinde kat olduğunu söylemiyo ama)bunun yerine diyo şahinlere taktığımız spor susturucular var onlardan takalım diyo,tamam diyo bizimkide,söküyolar parçayı yenisini takıyolar falan...yanıma geldi,bileder dedi böyle böyle,bende dedimki katı ne yaptın? ne katı dedi,dedim olum o söktürdüğün susturucunun içinde katalitik konvertör var onu ne yaptın? ben dedi bişey alamadım,hemen dedim git oraya o parçayı al,çok pahalı bişeydir o..gitmiş,usta ne demiş"ben demiş o parçayı sattım"pişkinliğe bakın arkadaşlar!!! bu kadar olur yani...zehir zıkkım olsun diyorum

U

usluegzoz

Bilgi Girilmemiş
slm

arkadaşlar ben izmir 6.san sit 677/46 sk:no19 kemal uslu egzozcuyum katalitik konvektör arıza yaptıgı zaman arabanız cekişten düşer ama onun yerine yapılan egzozlar var içi gene katalitik gibi ve fiyatları cok ucuk deyi 200tl den başlıyor 400tl ye kadar bana sormak istediniz birşey olursa tel 05355269256dan ulaşa bilirsiniz saygılar.

gokan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katalitik konvertörün bozuldugunu yanı tıkandıgını araba gitmez oradan anlarsın bende 2005 model astra var katalitik konvertörü tıkanmıs araba 120 ye zor geliyodu gaz yemıyodu ...
katalitik konvertörü iptal ettiler 85 liraya arabanın sesı bıraz degışti ama....cekişi yukseldı