Karbon Kaplama...

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana hoş olacak gibi gelio bi aynaları birde iç konsolu kaplıcam zaten

themaniac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana sorarsan dostum karbon biraz abartı olur sonuçta hafiften işlemeli bi desen yani karbon kaput ve karbon tavan kaç tane araba var çevremizde biraz apaçi işi olabilir karbon ama sadece tavanı panaromic tarzında piano black dediğimiz parlak siyah folyo ile kaplatırsan cam tavan görüntüsü elde edersin bende düşünüyordum bunu yaptıramadan kaza yaptım =)

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Geçmiş Olsun...
Siyah Folyoya gelince Arabanın boyasına zarar veriyor folyo altındaki yapışkanı tuttuğunda boya ile birlikte alıyor diyorlar o yüzden folyoya hiç bakmadım bide ben arabayı baya 23 milyara aldığım için bu boya konusunda orj konusunda falan çok düşünmem gerekiyor eski megan coupem yada broadwayım olsun düşünmem yapıştır geçde bunda olmuyor :D

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düz parlak siyah yap yapıyosan tavanı kaputa dokunma farlarıda siyah al ya da boya artık içini nasıl işine gelirse karbondan çok daha iyi durur çünkü bu folyolar hiç gerçekci değil carbon fiber böyle olmaz ki :D

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim c3 dekini dün kısmen söktük muayene sırasında. köşelerde boyadan aldı hafif ortalarda sorun yok ama ben genede ısıtarak fönle falan sökeyimmi dedim acaba. yapmadan önce arabayı bi cilalasak sökerken daha kolay çıkar sanki.