Ön konsola Karbon kaplama yaptım

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş elinize sağlık

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen gerekli 3M Dİ- NOC Carbon Fiber folyoyu tedarik edip bana alo dersen ( Gündüz olma şartıyla ) Elimden geldiğince sana yardımcı olmak isterim. Tel 0 532 201 6233

abi şu an adapazarında değilim...muhtemelen kurban bayramında orda olacam görüşmek dileğiyle sağolasın...

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
Çok güzel olmuş. Eline sağlık.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
bu carbon olayını bende çok düşündüm fakat bazı kıvrımları nasıl yaparım diye düşünürken arkadaşın bana tarif etmesiyle rahatladım.ayrıca ben bu kaplama olayında otomatik vitesin P-R-N-D-3-2-1 olan kısmını buzda kaymayı engelleyen duğmenin olduğu çerceveyi ve kapı tutma kollarınıda projeye dahil ederdim.bu benim fikrim ellerine sağlık çok guzel olmuş.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu carbon olayını bende çok düşündüm fakat bazı kıvrımları nasıl yaparım diye düşünürken arkadaşın bana tarif etmesiyle rahatladım.ayrıca ben bu kaplama olayında otomatik vitesin P-R-N-D-3-2-1 olan kısmını buzda kaymayı engelleyen duğmenin olduğu çerceveyi ve kapı tutma kollarınıda projeye dahil ederdim.bu benim fikrim ellerine sağlık çok guzel olmuş.

Ben fazla detaya girmek istemedim bana göre o zaman fazla bir güzelliği kalmıyor ! bundan sonraki projem daha doğrusu önümüzdeki yaza kadar arabayı değiştirmezsem; Ön kaput , aynalar ,tavan, yan çıtalar ve bagaj kapağını kaplamak , bakalım yapabilecezmi, hayırlısı.