Karbon Kaplama...

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakarak sökmeyi ilk kez duydum. Hani biz şirketteki araca karbon folyo yapmıştık. 3M marka, yanlardakini sökmek istediğimizde arkadaşlar elle kolayca sökdü. Gri Corsa ya uygulamıştık. Şu an kaput üzeri halen kaplı. Üzerine şirket ismini basmamış olsaydık çekip sizlere gösterirdim ama şimdi reklama girdi diye uyarı almayayım. Diğerlerini bilmiyorum ama bizdeki baya kalın ve iyi bir folyoydu.

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmaz mı abi herkez güzel olur dedi ama bilmiyorum tavanı kaplat sadece dediler bende dedim kaplatırsam direk tavan ve kaputu kaplatırım dedim güzel durur beyaz güvercine dediler boyaya zarar vermemesinin bi garantisini görsem valla durmam yaptırırım direkte boyaya para vermek istemiyorum 250 kaput 250'de tavan desen 500 lira az para değil boyaya zarar vermemesi lazım...Yakma olayıda Üzerine bir madde döküp yakıyorlarmış ısınınca daha çabuk ve iz bırakmadan söküyormuş..

Son düzenleme:

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaputa kaplatma sadece tavan ıcın kaplat karbonu..beyaz arabaya sadece tavanına gusel olur.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yakışmaz
gelin gibi bembeyaz araban var bozma hiç..

altından ne çıkacağı da sakat ;) ama kaplatanlar vardı sorun olduğunu sanmıyorum..
işçilik olarak da dersen en az 350 ile 500 arası harcarsın bence

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaput olmaz mı güzel durmaz mı ki..

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen hakan Abi Arabaya zaten bakan dönüp bi daha bakıyor ama dahada şık olması için demiştim kaput ve tavanı ben bi araştırıyım eskişehir sanayisinden ve reklamcılardan fikir alayım bakalım nolucak ya sadece tavana kaplatırız yada sadece kaputa yada hiç :D Başka Düşüncesi olan Arkadaşlar...

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deniyim Abi :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen hakan Abi Arabaya zaten bakan dönüp bi daha bakıyor ama dahada şık olması için demiştim kaput ve tavanı ben bi araştırıyım eskişehir sanayisinden ve reklamcılardan fikir alayım bakalım nolucak ya sadece tavana kaplatırız yada sadece kaputa yada hiç :D Başka Düşüncesi olan Arkadaşlar...
al sana fikir

astra-opc-nurburgring-edition.jpg