Kapı içi Tutamaç boya dökülmesi ?

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapı içi Tutamaç boya dökülmesi ?

Sevindim  okkk hayırlı olsun

Benim de aracımda kapı tutamaçlarında deformasyon söz konusu. 2. yıl bakımında halletmeyi düşünüyorum garantiden.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Değişmeden önceki halinin resimleri var mı?

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de garantiden değiştirttim parçaları. Keşke çekseydim değişmeden önceki fotoğrafını.

Sağ taraftaki tutamaçın içerisinde (açık gri olan kısmında) resmen hava baloncukları oluşmuştu. Parmağım ile bastırınca hareket ediyordu baloncuklar çok feci durumdaydı sağ taraf.

Solda ise kendi saatimden olan ufak 3-4 çizik vardı.

Garantiden sağ ve sol ön kapı iç döşemeleri garantiden değişti, 2 senenin sonunda arabam tekrar 1 hafta boyunca sıfır kokusu ile doldu :) . Ayrıca hazır servisteyken basınçlı suyun neden olduğu kaput ve camın oradaki siyah plastiği de garantiden değiştirttim.

Servis: OPAL

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

chiv link' Alıntı:
Ben de garantiden değiştirttim parçaları. Keşke çekseydim değişmeden önceki fotoğrafını.

Sağ taraftaki tutamaçın içerisinde (açık gri olan kısmında) resmen hava baloncukları oluşmuştu. Parmağım ile bastırınca hareket ediyordu baloncuklar çok feci durumdaydı sağ taraf.

Solda ise kendi saatimden olan ufak 3-4 çizik vardı.

Garantiden sağ ve sol ön kapı iç döşemeleri garantiden değişti, 2 senenin sonunda arabam tekrar 1 hafta boyunca sıfır kokusu ile doldu :) . Ayrıca hazır servisteyken basınçlı suyun neden olduğu kaput ve camın oradaki siyah plastiği de garantiden değiştirttim.

Servis: OPAL

OPAL gözüme girmeye başladı bu aralar tekrar :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
OPAL gözüme girmeye başladı bu aralar tekrar :)

Ben kendi adıma OPAL'dan gayet memnunum. Bakım fiyatları biraz tuzlu oluyor ancak garanti açısından hep memnun ettiler.

Kendi aracımın yukarıda belirttiğim gibi 2 ön kapı iç döşemeleri ve basınçlı sudan deforme olan siyah plastikler

Nişanlımın aracında ise (o da astracı :)) soğutma suyu haznesi ve borusu garantiden değişti 1 sene kadar önce

mazlum2121

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende de aynı sorun olmuştu servis 4 kapının da tutacakları ve kapı döşemelerini komple değiştirdi garantiden ki döşemelerde sorun olmamasına rağmen

mehmety

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kocaeli ekcan kadar bir ☆☆☆ servis varmı adamlar iş yapmamak için ellerinden geleni yapıyor garantiye sokmak istemiyor para kazanamadığı işcilik alamadığı için aynısı oldu garantiye sokmak istemediler ☆☆☆.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Buna benzer hatta bundan çok daha fazla deformasyon vardı benim kapı kollarında (özellikle sağ tarafta)

her 2 ön kapının iç döşemeleri garantiden değişti, iyileştirilmiş parçalar olduğu söylenmişti takılırken. Değişimin üzerinden 3-4 ay geçti en ufak deformasyon yok şimdilik.