Kapı içi Tutamaç boya dökülmesi ?

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar arabayı ben ve eşimden başka kimse kullanmıyor. Daha 8500 km de araç. Geçen gün eşim şoför tarafındaki kapının kolunu çizmişsin dedi, çok üzerinde durmadım kılcal çizikten bahsediyordur diye, ancak bugün bi baktım ki çizik dediği tutamacın içindeki gümüş renginde 2 adet taş vuruğu gibi boya dökülmesi olmuş. Elimle bakınca sanki biri birşey vurmuş gibi. Ama kim vurabilir diye düşünüyorum pek mümkün görünmüyor. Boyanın dökülmesi söz konusu gibi. Ancak elinizle baktığınız da da bu katmanda bu boya nasıl dökülmüş hissi de veriyor.

Böyle bir kronik problem varmı araçlarda? Henüz garanti adına gidip hiç bir işlem yaptırmadım. Acaba bu kapı kollarını değişmeleri falan mümkün olabilir mi?

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Kapı içi Tutamaç boya dökülmesi ?

Aynı Sorun Emre(Spitemre) Arkadaşımızın da Başına Gelmişti Kendisi Fotoğraf Eklemişti.
O konuda da benim yorumum yüzlüklerimizin yaptığı yönde idi büyük ihtimal yüzlüğünüz çarptı ve sıyırdı orayı

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Aynı Sorun Emre(Spitemre) Arkadaşımızın da Başına Gelmişti Kendisi Fotoğraf Eklemişti.
O konuda da benim yorumum yüzlüklerimizin yaptığı yönde idi büyük ihtimal yüzlüğünüz çarptı ve sıyırdı orayı

Hocam bulamadım. Konu arkadaşın açtığı konu mu ? Oradaki resmi görüp ben de ki de aynı mı merak ediyorum.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Ben Hemen Buluyorum :D

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok kalitesiz malzeme. Arabadan soğuycam o kapı kolu yüzünden.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen bende yüzük diye tahmin ediyorum.. Babamın sağ elindeki aksesuar amaçlı koca yüzük de benim eski arabanın vites topuzu derisini paramparça etmişti  002tuhaff

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo donanımdaki kaplamalar sanırım daha dayanıklı çünkü resimdeki gri boyalı yüzey hemen her marka model araçta çiziliyorken aracımdaki kaplamalarda çizik bile yok, kaldıki sürekli saat-yüzük vs sürtüyorum ister istemez.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Abi bizde grinin icindeki piano black parca tas gibi. Elim kolum carpar yanlislikla bazen yuzuk saat yada gomlegin kol dugmesiyle hala ilk gun ki gibi.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Evet aynı bu şekilde boya attı. Arkadaşlar nasıl olurda yüzük boyayı kaldırır. Saçma bence. O zaman arabaya binmeden yüzüğü çıkart öyle bin. Hem yüzük çizer bu çizik değil ki, resmen boya atmış. 80 binde olsa araba komple çıkacak o zaman